Prijava

Kontam da će ovo zanimati samo ljude koji se bave, ili ih makar malo zanima web dizajn, ili nešto vezano za tu oblast. Ako niste iz ovog sveta, slobodno možete da preskočite ovu temu jer nećete naći ništa interesantno :D

Dakle lutajući interenetom slučajno sam otkrio da je Vukajlija ustvari WordPress tema :O ?
http://www.obox-design.com/demo-theme.cfm?theme=depth

Čak nisam mogao ni da pomislim da Vukajlija počiva na WordPressu...

Šta mislite o ovome? Ja sam nekako iznenađen :0

У јеботе која флешка...

to objašnjava gejsrce

Hahahahhaha, kul. Jes' da mi ništa nije jasno, al' kul :)

Мало унапређена гејсрце тема :))

Pa kaizen nije baš dobar u dizajniranju, pa otkupljuje druge dizajnove. Da nije otkupio, imali bi još uvek onu belu pozadinu. :)

Uf... ja mislo neki novitet dosao da pita ste je Vukajlija. Taman sam se spremio za podjebavanje, kad ono ozbiljan covek.

ahahahaa koja LOLCINA

Oje, ke nos kamaresos alkohol oida so ke aseti kontra...Bića Muda...VEJ!

a bang bang bang bang...abang bang bang bang..a bang...bang bang bang bang

(a bang bang bang?)

haha :)

Ja sam stvarno začuđen kako nisam uspeo da provalim da je ovo WordPress. A ustvari sve ukazuje na njega. Svaka čast autoru sajta, u suštini "izvedba" je fenomenalna i ovo je izvlačenje maksimuma iz WordPressa, da gura ovakav jedan glomazan sajt.

Al, tema je dobra sto jes - jes! :)

Slažem se ;)

Ali možda čak i nisu iskorićene sve njene mogućnosti, pogledaj ovaj kao slider sa tabovima što ima gore, to bi recimo Vukajlija mogla da iskoristi za nešto kao "Poster meseca", "Definicija meseca", ono lupam ;)

Pazi kako su lepse ove zelene tamo nego ova ovde . Prijatnije za oko .

superiska wordpress je zaista mocna alatka xD

свиђа ми се онај сајт саћу тамо да идем да пишем дефке!!

Ma ovo je Wordpress definitivno ;)

Doktore možda je kaizen kao stručnjak za Web dizajn malo izmenio originalni šablon i napravio ga jednostavnjim i prilagodio ga za ovu svrhu. Ipak je čovek upoznat sa materijom dovoljno da to može da odradi.

Vaaaau! Hoćemo i mi srca!

Ma kakva srce, to je proglašeno za gej. Ostaje naša petokraka, bila je 50 godina sa nama, neka tako i ostane.

Без смајлија у називу теме.