ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. Šomi, ti si izmislio neki novi način jebanja?

  2. JA JEDNOSTAVNO KIKABOJIŠEM

    SVI PUTEVI OD KIKINOG KURCA VODE

  3. CARA RAŠČMARUJE!

  4. KIKA ĆAĆA SVIH JEBANJA

    KIKA ZADOVOLJAVA

  5. JA CARINIM KIKABOJEVSKIM DUBOM

  6. CARUJEM KURCEM, VLADAM NAD PIČKOM!
    JA VOJVODIŠEM!

  7. JA DROGIRAM PIČKETINE

    JA BUXNOMANIAKIŠEM

  8. JA JEBEM PRETERANO KVALITETNO!

  9. KIKIN KURAC JE HRAM SVAKE KIKABOJŠTINE

    JA KIKABOJIŠEM ČMARETINU

  10. SATURNOVI PRSTENOVI SU NASTALI KAD SAM JA SVRŠIO I MOJA DUM-DUM SPERMA JE ODLETELA DALEKO U KOSMOS. USLED HLADNOĆE SE ZALEDILA I SAD KRUŽI OKO SATURNA. KOLIKA JE SNAGA MOGA SVRŠA POKAZUJE ČINJENICA DA JE MOJA DUM-DUM SPERMA USPELA DA PROLETI PORED GIGANTA JUPITERA I DA SE ODUPRE NJEGOVOJ GRAVITACIJI!
    JA SAM SAVRŠENI JEBAČ!

  11. A DODATAK JE TAJ DA KIKINA SPERMA SADA ŠTITI ZEMLJU OD KOMETA OBZIROM DA SATRUNOVI PRSTENOVI SLUŽE KAO SVOJEVRSTAN KIKABOJEVSKI JEBAČKI ŠTIT ZA ZEMLJU

    MI JEBEMO POD KIKINIM VELOM

  12. KIKIN VEO UGROŽAVA ZEMLJINU GRAVITACIJU KOJA ĆE DOVESTI DO SMAKA SVETA 2012!
    kO JE JEBO, JEBO JE!
    JA ĆU JEBATI I NA ONOM SVETU! TEK TAMO IMA DA JEBEM!

  13. ZAHVALJUJUĆI MOJIM JEBAČKIM SPOSOBNOSTIMA ZEMLJA I DALJE POSTOJI!

  14. KIKA PLODI PLANETU!
    JA SEJEM SEME PO ALFA KENTAURU GDE SE OD SILNE TOPLOTE PRETVARA U KIŠU METEORA KOJA PADA NA VENERU! KIKA VLADA ZEMLJOM, JA VENEROM! I JUPITEROM!

  15. CRNA RUPA SE NE PRIBLIŽAVA SUNČEVOM SISTEMU JER NE SME OD SRAMOTE! JEDNOM JE PROBALA DA PROGUTA SUNČEV SISTEM, ALI JE NAIŠLA NA MOJU MONSTRUOZNU KURČINU. PROBALA JE DA JE PROGUTA, ALI JE MOJ KURAC JEDNOSTAVNO BIO PREVELIK! SADA SMO SVI BEZBEDNI ZAHVALJUJUĆI MOM KURCU VELIKOM!
    JA SAVLADAVAM CRNE RUPE!

  16. JOJ PODERAO SAM GAĆE I HLAČE, MORAM DA UKLJUČIM KAPS, SAD IDEM DA JEBEM!!!2

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.