Prijava

volim da varim po vrucincini,jer kad je toplo onda je i meni chill i do jaja,ali po ovakvim vrucincinama bas i ne jbt juce sishao do bloka 63 sprzio se i kasnije cekao 82 kod doma nekih 52 minuta fazon,pre nego sto sam otisao u split i u splatu bilo je vruce jbg al nekako podnosljivo i predojaja za varenje,otkad sam se vratio sparincina koja je podnosljiva u nebolokovima,ali dole preugreje ondaj beton jebeni ono je ne znam kako bi ono dostojno bas ona najchemernija vrucina po kojoj nije fino vartriti al ima svoju neku energiju gotivnu al dobro ima sve kad si navaren kako treba ahahh

Kolko si najvise preneo preko granice i koje tehnike koristis

техника дружење јаје и ките са пакетићима

назваћемо је синан сакић техника љооооољ

http://vukajlija.com/forum/teme/21001-duvacki-orkestar?strana=40#post_3281212 sto u pvt sto ne bi ovde xd
ne mogu dam broj od likova sa ljutim duvanom koji je preodlicna zamena za vutru koja je u nestasici ljutoj i kod koje 1200 dinara trecina fazon paketa,sto bi kupovao takva guvna,ovaj duvan ima isti efekat ko vutra jos kosta po istoj ceni koja je bila pre nestasice vutra...mogu da te odvedem do njih ali ni ja nisam siguran da li ti verujem dovoljno,moracu da proverim tvoju nepandurnost

http://vukajlija.com/forum/teme/21001-duvacki-orkestar?strana=41#post_3281221 10 grama fazon a tehnika je---jednostavno u dzep stavljam...
ne pretresaju putnike pa cak su i prestali one torbe da pretresaju,njih zanima samo ogromne kolicine koje ne mogu stati u dzep

mada sad zavisi mozda na nekim granicama nije tako ja primaz za srb/hrv/cg granice nemoj to da radis ako ides u tursku fazon ahahah tamo uvode kerove u bas

хаха е а какав је овај дуван прскани, ко поперс ради, лудиш и урлаш 15 минута и онда само од једном стане, рез.

http://vukajlija.com/forum/teme/21001-duvacki-orkestar?strana=41#post_3281243 e ovi od kojih zavrsavam su prvi poceli s tim jos u novembru,imaju najkvalitetniji taj duvan,zaradjuju preljuto pogotovo od nestasice vutre mada ne svidja mi se to sto ne znam koliko je otrovno jebeno hahahah,kod vutre sam znao da je majka priroda steta sto necu zavrsavati sve do legalizacije jer mi ne pada na pamet da placam 7 puta vise nego sto sam placao do pocetka 2015.

http://www.dodaj.rs/f/25/2f/2HxcVEa1/104626703145061386730708.jpg

ЉОООООООЉ

олл дај још неки опис тога љутога дувана, дали да га узмем данас хммм

vrlo je moguce da ja ti i david zavrsavamo od istih likova,ti si rekao u blokovima isto,a david zivi u gradu negde neki nenbgd a ovi i tamo su kupili stan(toliko su zaradili vec posle mesec dana) tamo im je bezbednije nema ljutih glava lerdija starijih ozbiljnih krimosa koji ne trpe konkurenciju mada i u blokovima valjaju al dosta diskretnije samo ljudima od poverenja i ljudima od poverenja ljudima od poverenja

нисам ја то завршавао брт, ја из тих блокова довлачим само сканкић најбољи баш. Чек шта је тај дуван као прскан, несхватам како то изгледа и одакле му та сурова љутина? много заиннтересовао си ме и не знам како сам ове постове пропустио раније.

једном сам неки хејз довукао од једног лика са бежаније ја мсм, нешто преко другара и то је имало сличне ефекте као што си описао горе међутим то је било у форми класичне вутре

pa prskan i izgleda kao duvan hahah posto je duvan

аххахаха а знаш ли чиме је прскан фазон хорсом?

ne znam cime je ali definitivno je isto ali identicno jebeno ko vutra
iste paranoje,iste ciliranosti,ista razmisljanja,ista glad,zhedj i svi radovi koje vutra radi jebeno su identicni ovde,samo nesto ne volim to sto za zdravlje ne znam sta mi se desava,ali posto przim od decembra svaki dan to i ne vidim neke promene u zdravlju sad i pre decembra,pretpostavljam da i to deli sa vutrom iako je vutra priroda a ovo hemchuga mada znamo da je i vutra uvek bila prskana u bg-u retko kad se mogla neka domacica naci,pa pretpostavljam da istim cime su prskane vutre koje zavrsavamo da je i ovo prskano,ne racunajuci vutre od pajdomana oni uvek dodaju neki specijalan efekat prejezivi xd

тај дуван би требао бити попрскан изолованим ТХЦ, али у пракси ме неби чудило да га пајдомани шприцају крокодилом хахаха
ајд видећу дапробам то овијех дана хеххе

имасх пвт

hahahah totalno ubedljiva spika