Okupljanje NS

  1. Ja tek ovde videh da sam rekla da cu doci?!?! :D

  2. http://www.youtube.com/watch?v=d0vXxH1IEmQ
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  3. Једноставно тренирам себе колико могу да трансферујем блама на себе.

    Ja mozda preterujem , al ovo je pobeda .

  4. Управо сам хтела да напишем исто што и Пеки, уз додатак да од скоро пратим форум, па и због тога нисам хтела да се уплићем. Само ме занима је л’ има Никола Фејзбук?

  5. Normalno , otvorio je jednu takvu temu .

  6. Значи ти си Миљана?

  7. Миљана, Миљана. Џони, чувај се ње, она дува...

  8. Зависи шта Самхаине. :)

  9. Prokletstvo, tad pravim punoletstvo, ne mogu da svratim....

  10. Može li neko da ponese čvaraka na okupljanje? Nisam ih jeo od prošle godine.

  11. Prokletstvo, tad pravim punoletstvo, ne mogu da svratim...

    mislim da smo mesto za okupljanje pronasli :D

  12. Hahah, nauci da gledas u pasulj, pa nadji gde to pravim.. :D

  13. ja znam grad... SOMBOR, a o i nije toliko veliki grad da od 8 do 10 ne možemo naći...

  14. Е људови, на мом профилу имате линк према фајсбук профила, па ме тамо контактујте, може и на пвт, ја бих наврнуо.

  15. dosta femkanja(vr 0.0.2)!
    Datum: 05.03.2011.
    Mesto: Novi Sad (neka xyz birtija)
    Vreme: oko pre 18, da mogu dozem nazad kuci, a da mama ne posumnja da sam napustala granicu xD

  16. Lady Jovana

    Prokletstvo, tad pravim punoletstvo, ne mogu da svratim....

    Ovo objašnjava neke stvari.

  17. ај померајте то за 12. март, ок?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.