Okupljanje NS

  1. Dajte sada sve detalje, leba vam.

  2. Rado bismo, al ne znamo ni mi :) Što baš sad?

  3. Pa de nemojte sad da šetamo od vikenda do vikenda, šta treba da odradimo to kako valja? Šaljite pvtove, kucajte na fejsu, ja ću da pripomognem ako nešto treba.

  4. OZBILJNO razmisljam da odlozim okupljanje za nedelju, subotom bude prevelika guzva svugde, jel ima neko da mu to smeta?

  5. мени не смета, може :)

  6. ajde javljaje te, da ne bude posle...

  7. Sos

    OZBILJNO razmisljam da odlozim okupljanje za nedelju, subotom bude prevelika guzva svugde, jel ima neko da mu to smeta?

    Пази вако, много већа екипа из БГа ће да дође ако буде у суботу и ако буде 12. рецимо... мислим ја сам са некима попричао и рекоше да им више 12, одговара, наравно нећу имати ништа против и да буде 5. само нећу доћи и то је то... ја то везано за ову екипицу овди... тј у њиово име ето...

  8. Пази вако, много већа екипа из БГа ће да дође ако буде у суботу и ако буде 12. рецимо... мислим ја сам са некима попричао и рекоше да им више 12, одговара

    koja ekipa? daj zovi ih da dodju na temu pa nek kazu da bi sigurno dosli ako je 12., ako bude bar nekoliko komada a ostalima ne bude smetalo odlaganje odlozicemo

  9. ajde dogovarjte se vec jednom

  10. Пајко ај ти и Минг реците да вам одговара 12. и ја ћу да видим још са некима, и онда идемо тамо 12. да се проведемо ко људи.. А Сосе, видећу ја са овима да ми кажу све па ти сутра стављам на тему списак људи који хоће , ок то?

  11. Ja bih došla 12. sad koliko sigurno jebemliga, al ono, bih

  12. ajde ok, mada meni nije frka da se okupimo i u sad i 12., bice manje ljudi ali jbg,

    ajmo dalje, jel ima neko nesto protiv da se pomeri sa subote na nedelju? dakle da bude u nedelju 6. marta? subotom bude svugde guzva

  13. Пајко ај ти и Минг реците да вам одговара 12. и ја ћу да видим још са некима, и онда идемо тамо 12. да се проведемо ко људи.. А Сосе, видећу ја са овима да ми кажу све па ти сутра стављам на тему списак људи који хоће , ок то?

    ja mogu i samnom mogu troje,mislim da bi i ming vozio

  14. Zmia
    Ja bih došla 12. sad koliko sigurno jebemliga, al ono, bih

    Takođe, 12. mi odgovara, ja sam pričala sa fejsom, htela bih da otopli, da uzmem kola, i da dođem kao čovek, ne mogu da se cimam, a i tako bi moglo par ljudi da dođe sa mnom.

    Sad, ne mogu da kažem da je ono 200% sigurica, ali da, najverovatnije.

  15. Takođe, 12. mi odgovara, ja sam pričala sa fejsom, htela bih da otopli, da uzmem kola, i da dođem kao čovek, ne mogu da se cimam, a i tako bi moglo par ljudi da dođe sa mnom.

    Sad, ne mogu da kažem da je ono 200% sigurica, ali da, najverovatnije.

    tooo kakavbi bio trip da idemo svi zajedno napravimo konvoj xaxa

  16. ok ljudi, ajde gledacemo onda ako se ne bude puno njih bunilo da bude 12.

    12. odgovara:

    Zmia
    church pub
    pajkoNP
    Минг
    Фејзбукманијак

    ako se neko da se upise nek se doda na ovaj spisak i citira

  17. ја могу било кад :)

  18. ming se nije izjasnio no ja sam spomenuo zato sto bi najverovatnije isao

  19. Аксена додај мислим да он ће моћи 12. и још сам причао са Милом, Чмилетом и Пуфном који би вероватно долазили тад... ето, сад ако има места за све нас ми дођосмо и фешта бре!!! лололо

  20. ојха, ал ће нас бити тамо

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.