Okupljanje NS

  1. Mislim da je 8212,ne znam tacno do kad vazi obaveza placanja,mislim da je do 14 casova. Svejedno na svakom koraku imas table sa obavestenjem na koji tel. broj se uplacuje,koliko,do kada itd.

  2. ako je do 14h onda nije prob...
    aj ako neko od Novosadjana zna to pouzdano, ali pouzdano neka mi pusti pvt ili napiše ovde, da me ne nosi pajdermen dzaba :D

  3. Суботом од 2 до понедељка ујутро се не плаћа, знам сигурно.

  4. e ljudi jel iko sa telepa(prihvatam i liman i adice :) ) da se ne smaram sam do tamo i ne trazim lokal ?

  5. е јебига мечо, ја са насеља. :)

  6. Zmia
    church pub//MOZDA ALI VELIKO MOZDA (PODVLACIM MOZDA)
    pajkoNP
    Минг
    Фејзбукманијак
    Чмиле
    Predrazinjo
    električar
    gamby//MOZDA
    Аксен //MOZDA
    Милa //MOZDA
    Пуфнa //MOZDA
    reme //MOZDA
    Samhain//MOZDA
    mylyca
    Sos
    Remac
    Dub
    Francky
    mussssashe
    katija
    Mečo
    Vejvern
    Bobi
    Domina
    Nikola96
    CrnaBo
    Komercijalni_predah
    KanameTosen
    Stormborn
    dzonovan
    StefanKostic

    Aman da je to to sto se ocekuje ljudi, ako ima jos neko nek metne pa cu editovati listu

  7. Едитовала сам први пост да неко ко би да дође не мора целу тему да ишчитава, спемери спемерски :)

  8. Можда наиђем и ја с неким на пивчугу, па да 'нако са шанка вас "дјецу" мало посматрам...

  9. Уписати сте.

  10. E ja ne dolazim lololo

  11. Postoje neke šanse da i ja dodjem.

  12. Ајд ви што долазите са стране да нам напишете да ли ћете спавати, ако оћете, да ли сте нашли где, да знамо да се организујемо на време, ако неком треба преноћиште и то

  13. church pub
    Crca je mozda, to sam i onomad napisala, mozda...

  14. Ајд ви што долазите са стране да нам напишете да ли ћете спавати, ако оћете, да ли сте нашли где, да знамо да се организујемо на време, ако неком треба преноћиште и то

    Ja mislio da ne prespavam ali posle ove ponude... hmmmm...

  15. 3 mesta kod mene ajde saljite pvt ko hoce polazak iz bga

  16. Predražinjo je ispaljivač, mož' da prepravite spisak slobodno :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.