Okupljanje NS

  1. Hugo jel si mi kupio majice?

  2. pazi ovoga molim te oces i sako xaxaxa

  3. Ne treba, imam sako. Majica samo.

  4. E sako je bio pun pogodak! :D Trebao nam je neko ko izgleda ozbiljno! :D

  5. Нисам, али купићу, не брини. Договор је договор.

  6. Договор је договор.

  7. Мени било океј... баш сте фини мајка му стара! И велики плус за Френкија на гостопримству, скидам капу, свка ти дала!

    и тако, сви су океј углавном :)

    Едит: У потпису Фејз

  8. Iz ovog što sam pročitala, ne mogu da skačim kako je bilo na okupljanju.
    "Super. Odlično. Najbolje nego ikad. .....njah"
    Svratite malo na BG reviju, pa pročitajte utiske.

    Elem, zbog ono što sam čula "uživo" mi je vrlo drago što nisam mogla da dođem.
    Ogovaranja na licu mesta, kuloarske priče, montiranja ko je s kim, pljuvanja ko je kako obučen, ko ne jebe, ko je gej pičkematerine, koja je riba debil, koja dobra za jebanje....
    Možda je i prosek godina 6, uticao na takvo ponašanje. Mada, ja sam sa 6 bila veoma zrela. Da se ne naljute svi Vojvođani, ali svaki trač i ostalo nabrojano je iišlo upravo od njih. Beograđani rules, al jbg, najebaše kolko su ispljuvani.
    Uzvratićemo vam gostoprimstvo.
    Idemo na adu na Lemajin predog, pa ćemo da vas "guzimo" u vašem prirodnom okruženju. Ada je ravna i zelena. Imaćete prednost domaćeg terena.
    Ne mogu da imenujem koji autori su mi dali info, jer kao svaki pošteni novinar, moram da zaštitim svoj izvor informacija. Ko nije pljuvao, neće se pronaći u ovom mom pisaniju, te ne moram da se ograđujem.

    Što se mene tiče, moj najveći obožavalac je i dalje ubedljivo PajkoNP.
    Pajko darling, to što tebe jebe sujeta nije moj problem. Ja ipak ne lečim sve i svakog za dž.
    Malo da pojasnim naš "problem".
    Pajko je sa mnom posle BG revije ćaskao na fejsu.
    Ispitivao je do najsitnijih detalja svaki aspekt mog života.
    Rekla sam mu da je ovo jebeni net, i da nemam nameru da mu išta kažem o sebi.
    Jedini razlog zašto želi da izvuče neki nfo o meni je da bi mogao posle da ga plasira dalje.
    Opasno se naljutio i naravno krenuo da radi baš to što sam mu rekla da će raditi. Kenja okolo o meni, i to ljudima sa kojima sam u odličnim odnosima.
    Pajko, dođeš na okupljanje, i ne umeš da se zezaš. Ja sam ti zanimacija jbt. Pa rokni se brate.
    To čime se ja bavim i s kim živim ugrožava tvoj život?
    Nemaš leba da jedeš?
    Uvek se skenjam kad ne poslušam svoje instikte.
    Od našeg prvog susreta na vuki sam imala opak gard prema tebi. Koj kurac sam ga spustila? Ming me zajebo. Neću ti reći da ne kenjaš više o meni i da se ne raspituješ. Shvatam da sam ti opsesija. Proći će te za par godina, jer se to psihičko stanje koje se veoma teško leči.
    Do tog vremena, lepo tračari i maštaj o meni.

  9. Ja nisam vojvodjanin ni beogradjanin tako da me boli tuki

  10. Маро, па именуј људе, јбт, засоли мало тему.

  11. Jbt Maro, samo si se dopala čoveku, naravno da želi bolje da te upozna a ti ga ovako napljuva javno. Šta su ti žene... Straaaaaašno!

  12. A zašto niste umeli normalno da komunicirate, već ste ogovarali i pričali sve najgore jedni o drugima? Da preformulišem: Koji moj ste dolazili uopšte? Ovo je sve samo glupi Internet, nema razloga za svađu i spletkarenja. Zar je zaista toliko teško normalno se ponašati? Zaista vam treba ukinuti Internet, kako ga koristite...

  13. А ко се свађао, уопште? И много битније питање... кога боли курац?

  14. Hoće li reći neko nešto ružno i o meni? Vidim da je to in, pa ono, ja ne bih da budem aut.

  15. Hoće li reći neko nešto ružno i o meni? Vidim da je to in, pa ono, ja ne bih da budem aut.

    Rekao sam ja, ne brini

  16. Ali najbolje je sto se tamo niko nije svadjao, svi su bili jako fini i onda su dosli ovde da pljuju.

  17. Koliko sam skont'o iz ovih postova, bilo je baš super. Raja se iznapijala, ostali do zore, bilo ih dosta...Pa šta treba više? To što neko nekog ne voli i tračari ga, pa ljudi moji, toga ima svuda, pa i ovdje, po PVT - ovima, i to baš onih koji pljuvanjem kritikuju pljuvanje. Njah...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.