Okupljanje NS

  1. elem, ajde za metar dana okupljanje u bg - idemo na adu, roštilj, pivo, frizbi, badmington, all day, all night, all inclusive? žemo?

    Kondicione pripreme za prvi maj? :D

  2. dabome! mora razgibavanje! ;)

  3. Evo neka to bude na primer 16. april,to je subota! :)

  4. elem, ajde za metar dana okupljanje u bg - idemo na adu, roštilj, pivo, frizbi, badmington, all day, all night, all inclusive? žemo?

    :) ! +1

  5. eto, može! u stvari, ček, ja možda i ne mogu.... :S

  6. Otvorite vašu temu za vaše okupljanje. Sad treba neko da kači slike i prepričava ko je bio i šta je radio. Onaj momak prošao pola zemlje da dodje, ko vas jebe što niste bili ;)

  7. Bilo je kul, osim onog separatisanja na početku. :)) Posle je baš bilo kul.
    I da, Tetka Drol je hejter. :P

  8. много сам задовољнија овим окупљањем него оним у бгу :)

    гамби фазон
    http://vukajlija.com/posteri/samo-se-opusti-77244.jpg?1299697488

  9. Eto vidiš. A posle kažu gambi stoka.

  10. мој стокизам не поништава његов, таутологија дроле :р

  11. E vidim da su me neki spominjali, pa u kojem god je kontekstu za ubuduće, može. Sad kad vidjeh spisak, jebote, bilo nas je :))

  12. jaoj vidi njega...gde ti je sakochic

  13. Ostalo na maloj maturi :D

  14. jel mama kupila godisnju kartu za jug?

  15. Daj pajko, nije jug, sever je, pokvario ti se kompas.

  16. "jug":) al dobar je decko bas gotivim bele starke taj njegov green street fazon,nekako mi je to ono bas extra vrh

  17. Jaoj da, kako ono bi? Ti si pank? Da, Green Day pank :) I onda, ko vam je ovaj fenser :))
    Ukopavanje od konobarice, sreća pa ne vidješe ostali beograđani, inače bi morao ostati u NS :D A green street fazon si ubo baš ono prao :)

  18. После се исправила и рекла да сам тотално Клеш. Тотално кежуал.

  19. Kakav pokušaj vađenja od mladog Ere ovde. Kleš, a? Joj, joj. Fudbal fektori i somot rulzuju. Ma jebu kevu žestoko.

  20. Дефинитивно, знам.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.