Prijava

NBA nekako više gotivim, obožavam Seltikse.

NBA ide od bozica.

NBA je sranje. Ja zaspim dok gledam, ne zato sto je u 3 ujutro nego sto smara opasno.

http://www.youtube.com/watch?v=qpPpBzUk9nE
Sad nadjem ovu pesmu i svrsim kace setim vremena kad je nastala pa reko' da temu malo vaskrsnemo.

Ajde bre Bač, idi u kurac! :) Bravo i za ovu.

Pametno zbori covek.
Imala je tema "sport-drustveni kancer". Mislim da se tako zove.

Jeste ali da nije sportista Srbija ne bi bila ni na mapi.

Nije ovo tema za to. Mogli bi do sutra da raspravljamo o tome.

Sjeća li se neko vremena pojavljivanja onih tipova sa AND1 snimaka? Ja sam ga potajno otresao na njih.

Ne verujem da ste mene ocekivali, ali igram basket otkad znam za sebe. Caca mi je bio u juniorskoj reprezentaciji Jugoslavije oko 70'ih, pa zeznuo koleno. Prilicno sm dobra ze devojku, i bas volim da igram. :)

Sjeća li se neko vremena pojavljivanja onih tipova sa AND1 snimaka? Ja sam ga potajno otresao na njih.

Кул су они фаце, али шо ме нервирају клинци који покушавају да их имитирају и да скидају њихове фазоне, па то је невероватно... Одгледају два клипа на ЈуЋубу и трипују да су неки баскеташи...

Uuuu, secam se. Kako sam svrsavao na to... Tad sam nosio samo AND1, jos uvek imam sorc.

Ja sam kupio patike i šorc na prvu, ali samo me je to moglo povezati sa njima. :)

Ali, sto su im patike nekvalitetne... Svaki cas kupovao nove. Sorc imam vec 4 godine i nista mu ne fali. :)

Ne mogu da se sjetim podataka o kvalitetu patika, ali vjerovaću ti.
A lopte sa imenima igrača? :)

Ma patike su bile katastrofa. Ako ih nosis van hale, kao ja sto sam nakon sto sam prestao da treniram, raspadnu se za 4-5 meseci.
A za loptu nisam imao kinte, bile su bezobrazno skupe, mamu im jebem.