Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Pa meni se čini da je manji, na onoj prvoj slici mi je izgledao veći. Inače imam jako male šake, a dođe mi tek malo više preko dlana. Ali sasvim kul izgleda. Goku je bio malo veći, videla sam na primeru slika (mislim viši je od Vegete skoro za glavu, pa i logično). Može i sam da stoji, što je super.

  2. Pa meni se čini da je manji, na onoj prvoj slici mi je izgledao veći. Inače imam jako male šake, a dođe mi tek malo više preko dlana. Ali sasvim kul izgleda. Goku je bio malo veći, videla sam na primeru slika (mislim viši je od Vegete skoro za glavu, pa i logično). Može i sam da stoji, što je super.

    Колко овај пост може погрешно да се протумачи кад овако стоји на почетку странице.

  3. E, jebiga, nisam očekivala da će baš sad da mi prebaci post na sledeću stranu. Ali kontam da će se ljudi vratiti na prošlu stranicu čisto iz radoznalosti i videti high quality Vegetu.

  4. Dušo, ništa bolje nego kad sam stoji. To je super da ne mož biti bolje :)

  5. Jbt, gledam koja vegeta, niđe teglice ni kesice...

    Kad skontah, aj šat briks :D

  6. I ja Kaunte. Jebi ga.

  7. Vidi se ko je domatjin chovek, a ko studentarija klinačka mala
    LOLO

  8. Skoro sam odgledao kraj borbe s Frizom i kraj Z serijala, i rekoh da vidim onu 3. sezonu, ali ni malo me ne privlači, bojim se da ne pokvarim utisak. A moram kupiti ako naletim, nisam ni razmišljao da ima uopšte...

  9. Ako misliš na GT bolje da ne gledaš.

  10. Ako si baš baš zaludan pogledaj, ali meni se ne sviđa uopšte. Generalno ga ljudi ne gotive i u pravu su.

  11. Kralj kai mi je javio telepatski da ga ne gledam. A ne znam što al mi baš bio odbojan i pre. Inače, ako nekome trebaju linkovi Gigakua sve ep. sinhronizovano (jeste da Vegetu zovu Nikita, al jbg) evo ođe. http://crtacitv.blogspot.com/2013/12/zmajeva-kugla-z.html

  12. Kakva transferčina od sinhronizacije, haos.

  13. GT je sranje. Ali stvarno. Ja sam gledala. Nije ga Torijama pisao. A uz to se sa novim filmom ''Battle of Gods'' praktično posr'o na tu verziju zvanično.

    Inače u DBZ mi je Cell (glas mu je predobar) saga najbolja. Svi su imali priliku da se pokažu, a ne samo Sajonci. I Frizova saga je odlična, Buu je malo lošiji, ali su borbe ipak me+u najboljim tu. Dan danas kad mi je dosadno ukucavam tako neke omiljene borbe i gledam. Sve imaju milione pregleda. Inače, ako vas zanima ima FANTASTIČNA parodija na DBZ, pravi fanovi su je pisali, DBZ Abridged, Team Four Star (moj razlog zašto sam išla na YouTube). Sve može da se odgleda za tri sata, stigli su do androida. Spori su, ali vredi čekanja. Kako odmiču epizode, sve su bolji i bolji.
    http://youtu.be/2nYozPLpJRE

    Šteta što nije bio Broli zver da se kupi. ♥

  14. Svi su imali priliku da se pokažu, a ne samo Sajonci.

    To je jedan od glavnih razloga što mi se GT ne sviđa, samo smaraju sa SS4. Meni je Tien (Ten Šin Han) bio omiljeni lik. :D

  15. Meni je Tien (Ten Šin Han) bio omiljeni lik.

    Pikolo! :D On je i Akiri bio omiljen, a najviše je mrzeo Vegetu, zadržao ga je zbog fanova, i nije mu dozvolio da ode SSJ3. :) Zato ga je predstavio kao seka-persu kod prvog Broli filma. Ali i kod Friza je Pikolo bio daleko veći bed es od Vegete. :D

    samo smaraju sa SS4.

    E, a onaj zlatni majmun, ja se uopšte ne sećam koja je tu fora bila? xD

  16. I Pikolo je bio do jaja, ali više kad je bio negativac. :)

    A zlatni majmun je valjda bio kad pređe iz SS u majmuna, ali su i to nešto isfušerili i nije me bilo briga više.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.