Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. E tetke jedne, javlja se ujak sad. :)

  2. E tetke jedne, javlja se ujak sad. :)

    Jos jedan ujak koji ne zeli da kaci slike bebaca , jer ko zna ko sve posecuje ovu temu .

  3. E shockeru jesam pedofil, ali ne toliki majku mu. Za šta smo se bre borili?!

  4. Hahahahahaha , da su moja deca pa ajd' , al ovako ne .

  5. Bešte na temu gde se kače sise, iš!

  6. Jos jedan ujak koji ne zeli da kaci slike bebaca , jer ko zna ko sve posecuje ovu temu .

    Баш тако. :)

  7. Da, inače sa tim avatarom koji još balavi na lemajine sise pravi si primer deci. Šio mi ga Đura!

  8. ova energijina sestra, koja joj i nije baš sestra je ima sve predispozicije da bude sisa dana na Vuki :)

  9. ova energijina sestra, koja joj i nije baš sestra je ima sve predispozicije da bude sisa dana na Vuki :)

    Apsolutno.
    Ubila bi me, ali ne bih joj rekla.:))

  10. Ubila bi me, ali ne bih joj rekla.:))

    Što? To je kompliment, ba...

  11. Jes buri, al' Nata mrzi da se eksponira, ma koga briga, kaze da mrzi i da se slika, a vi kako mi profi ispozirala!:))

  12. što jes' jest, rek'o bi čo'ek da zna zanat

  13. Moj SP avatar.
    http://img27.imageshack.us/img27/9369/naca.jpg

    Aaaa, Energijo, kakav mali frik! Svaka čast!

  14. Nato, nije mali, ovo mi je veliki ucenik!

  15. Leela, dođe li ti nazad, nesrećo? :P

  16. Nato, nije mali, ovo mi je veliki ucenik!

    Onda se loži na profesorku :)))

  17. Onda se loži na profesorku :)))

    Ma daaaaaj...ju, taman posla...ju!:P

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.