Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Lebac ti ražani i stipendiju na dva mjeseca?! Sigurno je bio neki film protiv majčice Rusije lololo

    Стипендија је посебна прича. За неки нормалан живот трошим (и поред тога што су ми школовање, интернат и храна бесплатни) око 400 евра мјесечно. То ми је просјек, а не ширим се (што кажу) много. Москва, јебига, такав стандард.
    Него, шта хтједох рећи... Та стипендија коју добијамо од академије износи 300 рубаља мјесечно, што ће рећи неких 750 динара. И то као добијамо више зато што смо инострани студенти, руси добијају по 70. Комедија. И замисли сад колико се потресем кад останем тако без стипендије два мјесеца :Д

  2. meni kada bi ukinuli takva primanja, ja bi njima otisao na vrata i dao im te dvije stipendije

  3. Čekaj rublja je 2.5 dinara?! Aj ne zajebavaj? Hahaha nisu ludi ovi tvoji preko Drine što su ostavili marku.

  4. Dodes dim das jos po koji dinar da si kupu cokolatku!

  5. Energijice, pa gde je fotka sa tetkom?!

  6. cek da pronadjem da vidite sto mi dobro stoji tetince:))

  7. Čekaj rublja je 2.5 dinara?! Aj ne zajebavaj? Hahaha nisu ludi ovi tvoji preko Drine što su ostavili marku.

    Чуо сам причу за неког србина који је овде студирао прије неких двадесет, тридесет година, шта ја знам... Кажу, стари му да мјесечно да има тадашњих 100 њемачких марака. А он јадан не зна шта ће с толиким парама. Нпр. купи печено пиле за два рубља, поједе батаке а остало баци. Орјентира ради, печено пиле је данас неких 150-200 рубаља што уопште није скупо. Него чисто погледај разлику.
    Некад смо били појам са тим маркама. Данас смо... кхм...

  8. http://img42.imageshack.us/img42/5980/slika0108.jpg

    Gleda u kompjuter i misli se: "Crna tetka, sta ovo pises?!"

  9. meni kada bi ukinuli takva primanja, ja bi njima otisao na vrata i dao im te dvije stipendije

    Dodes dim das jos po koji dinar da si kupu cokolatku!

    Исто је јако кад не узмеш на вријеме, па ти приђе васпитач у трпезарији да те опомене што ниси покупио. Да му се насмијеш у фацу... можеш само још један укор покупити. Ћутиш, узмеш и попијеш кафу и сок у граду на рачун академије :))
    Добро, нећу више. Сморио сам причом....

  10. Енергијо, бебили је вери кјут :)))

  11. Енергијо, бебили је вери кјут :)))

    Najlepsa beba na svetu. Tetka mu kupila dobos da nerviramo roditelje i komsije! :))

  12. Medena je.
    Ih, kad tetka krene sa njom u život!!

  13. Pridružujem se.Tetke su zakon!Obožavam što moje dete ima silne tetke,gde se ljubav meri kerećom odanošću.

  14. http://img808.imageshack.us/img808/5435/slika259.jpg

    http://img825.imageshack.us/img825/3116/slika180.jpg

    Moja sestra, koja mi nije sestra, ali je ujedno i vise od toga. Pre par godina, bez porodicnih obaveza. Ubila bi me da zna da je "objavljujem".:))

    Edit: Da budem zvanicna: mama ovog bepceta.:)

  15. Pu, pu, Nato, da nurocim! :))

  16. ;) da napravimo obdaništance Enerdži?

  17. ovo moje mnogo malecko, ce sacekamo diznikne :))

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.