Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Kad budem pozavrsavao skole dolazim :))

  2. I konobar ako treba nemoj se ustrucavati :D

  3. А ја ћу испред да растурам килограме сканка.

    Лепо изгледа скроз. :)

  4. Ja cu da zavrsim i skolu za barmena :) OPAAAAA

    Znaci anarchyst, kolega ugostitelj :D

  5. Букснетина™
    А ја ћу испред да растурам килограме сканка.

    Лепо изгледа скроз. :)

    Što ispred? Otvoriš radnju pa rasturaš unutra...i plaćaš porez! :-)
    Šalim se, ovo još nema u Lux, samo u Holandiji, malo na severu, ali će od skoro i ovde da počne, a čujem da će i u Belgiji.

  6. Eto kod mene imas privilegije sto se tice sanitarne inspekcije ;)

  7. Ja neam sanitarnu knjizicu vazecu :) istekla mi je u novembru valjda :))

  8. Хахаха, без пореза нигде, а? :)))
    Нека Бог да среће, да се врате дани, славни дани наше прошлости! Да и наша деца, на Маракани, радују се светској титулии!
    А сад озбиљно
    Нека Бог да среће, па да легализују и код тебе, и ето мене да радимо посао. :)

  9. Malo čudno...ali te knjižice ovde ne postoje, uopšte. I ja sam se iznenadio kad sam video, pošto sam za radnike u Srbiji uvek imao frku da im sve to pokupim...Mislio sam da je ovde puno strože na tu temu, a nije.

  10. Te knjižice su zaostavština socijalističke birokratije. A ljudi po Evropi nisu ludi pa da gomilaju bespotrebne birokrate. Jebiga, moraju nešto pašenozi i zaove da rade a gdje će drugo no na šalteru.

  11. Te knjižice su zaostavština socijalističke birokratije. A ljudi po Evropi nisu ludi pa da gomilaju bespotrebne birokrate. Jebiga, moraju nešto pašenozi i zaove da rade a gdje će drugo no na šalteru.

    Ti to o sanitarnim?

  12. Ma ja o Kapitalu, autor Marks....

  13. http://www.juchgasse11.at/maedchen-laufhaus-wien/laufhaus/kristina.html

    Moja kurava u becu. 50 evrica petnes minuta, meni vise i ne treba, ali vredi svaki minut... djarma je, toplo preporucuem!

  14. Evo nešto moje, od pre minut...kad sam video tolike pare. :-)

    http://www1.picturepush.com/photo/a/7636574/1024/Anonymous/IMG-0050.jpg

  15. Sunčani mislim da ćeš imati posetu momaka u fantomkama uskoro.
    Kurde popij nešto za smirenje čoveče, puls ti je probio plafon.

  16. Samo previše duvam, jbg... :-)

  17. Slobodno, ne morate se izuvati :D
    To je otišlo, što ono kažu iz ruke u ruku ... Meni opadne pritisak kad ih vidim .. :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.