Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Definiši ako nema! :)

    Bilo bi mnogo, imam već jednu s bilderima na sličnu foru, onako kratež, oko dva ekrana teksta. Ako ti imaš ideju samo napred.

  2. Zapisujem, pa kad mi sine tad ću izbaciti :)

  3. E stvarno si gastoz.
    Gori ti lampica za servis, nisi se vezo, u naseljenom mestu voziš 67, auto ti na rezervi oćeš da pokupi mulj?

    Боли ме курац, моје село, могу радиш шта оћу! тишина нискорођени!

  4. Је л' носиш пешкир око врата док се враћаш у родни крај? А на радију пичи Драгана Мирковић? А? Реално то је маст хев&листен

  5. Kroz šljivike iiiii livadeeeeeee...

  6. Ne bi ja menjo moje selo za tvoja četri Beča debeli.

  7. Moja no-nicotine e-cig. Neki su za, neki su protiv, meni je poslužila svrsi. Već više od godinu i po dana ne pušim, a kad mi baš dodje, uzmem nju.

    http://www.dodaj.rs/f/1m/g4/EheYrFs/dsc0381.jpg

  8. znaš da nije dobro objavljivati sliku cele šake kad si u društvu sa ljudima koji mogu izvući karkaterne crte iz te slike :)

  9. Rejvenko, 'oćeš da se menjamo? Oduvek sam mislio da mi dlake po rukama fale da upotpune moj mačoizam.

  10. Nisam znala da sam u takvom društvu.
    Zar nije potrebno da se vidi dlan, Mr. Hiromanseru?

  11. Је л' носиш пешкир око врата док се враћаш у родни крај? А на радију пичи Драгана Мирковић? А? Реално то је маст хев&листен

    Наравно да не, слушају се медењаци и раде јоровић!

    https://www.youtube.com/watch?v=O_tg9HQb3cQ

    кекекекеекек

  12. Rejvenko, naziru se u levom desnom uglu. Jesam ćorav, ali nisam toliko. :)

  13. Ko ti je rekao da si ćorav? Priznajem, sram me bilo, nisam stigla ovih dana da sredim i ručice, ali ako si ćosaviji od mene, baš si metroseksualac. :)

  14. Zar nije potrebno da se vidi dlan, Mr. Hiromanseru?

    Dlan se gleda kad ti želiš da znaš nešto o svojoj budućnosti i potencijalima, nadlanica, oblik i dužina prstiju karakterišu osobu po principima koje ne može da promeni.

    Na primer, oblik i dužina tvog palca obeležavaju osobu koja je odlična u kalkulacijama svih vrsta, pomalo suzdržana u eksperimentisanju kad su u pitanju seksualne aktivnosti i egzotična hrana ali istovremeno veoma vatrena po odbrani vlastitih stavova. Nerado proba nove stvari ali ih rado ugrađuje u vlastiti sistem vrednosti ako joj se dopadnu. Beskompromisna za neke stvari, potpuno normalno prihvata neke druge koje ostatku sveta izgledaju nenormalno ili barem iščašeno. A to je samo palac..

    Dosta?

  15. Širok palac, jako lepo i nadasve korisno :)

  16. Boxer
    Širok palac, jako lepo i nadasve korisno :)

    Još je i umereno konkavan, mmmmmm...

  17. Duša ima i ožiljak, izgleda od pegle, šta nam to govori?

  18. Wow. Bolje od horoskopa. :)
    Može resto u PVT? Kad si me već pročitao, da znam i ja.

  19. Boxer
    Duša ima i ožiljak, izgleda od pegle, šta nam to govori?

    Ženidba više ne izgleda kao loša opcija.

  20. Nemam ožiljak od pegle, imam od rerne, jel' se to računa?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.