Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Danas popio kafu tu, Šalabajzere!
    Izvorska voda!
    Melem za dušu napaćenu...

  2. Jes... Ja sam tu često, pa ako neko hoće nekad cugati, neka mi javi na pvt.

  3. Brate ovo je, ne znam... bajka.. E ima da ti se javim kad budem isao u Mrkonjic jer cu imati neku svadbu krajem ove godine. pa ne verujem kako je dobro.

  4. Javi se, pa ćemo nešto skontati da dođemo na Zelenkovac.
    Inače, ono što mi se najviše sviđa tu, nije priroda, ima lijepe prirode svugdje, nego autentičnost ovog mjesta. I još je najnekomercijalizovanije mjesto u kom sam bio. Čista opuštencija. :)

  5. Koliko vo lepo izgleda.... Naročito ovaj zimski post... Nestvarno!

  6. Kakva lepota! Šteta što mi je daleko.

  7. Као из бајке.

  8. NAto ti to sušiš kupaće na bajsu? :3

    Pa moram. Gde ću? ♥

  9. Ovi što se dive Zelenkovcu mogu doći i kampovati, ili spavati, imaju sobe od 15 do 35 KM, uz popuste ako vas dođe više. Kampovanje se naplaćuje 5 KM dnevno. Jeftino i ugodno. :)

  10. Čekaj, sobe baš u ovom zdanju ili ima toga još?

  11. Ima još, ovo je samo galerija slika i kafana. Okolo, u krugu od 500 - tinjak metara postoje drvene kućice sa sobama, vodenice preuređene u sobe, malo jezerce i još mnogo toga.

    EDIT: evo i link sa fejzbuk stranice, pa pogledaj.
    https://www.facebook.com/borozelenkovac?fref=ts

  12. Znam, u međuvremenu sam pronašla sajt. Planiraću zimski raspust najverovatnije. Baš mi se sviđa!

  13. Garantujem da ćeš napuniti baterije bar za godinu dana. :)
    Ja sam tamo vikendom, pošto crnčim radnim danima, pa se javi kad dođeš.

  14. Od Mrkonjića je to koliko? Gledam mapu, ali pitaj boga kuda krivuda ovaj put, a preko šume nije lako :)

  15. Prelepo bre ovo, moram dutefterim... Jednog dana... :)

  16. Od Mrkonjića je to koliko? Gledam mapu, ali pitaj boga kuda krivuda ovaj put, a preko šume nije lako :)

    Nešto više od 20 km, otprilike, nisam siguran jer ne idem tim putem, iz Šipova je mnogo dalje preko Mrkonjića ići do Zelenkovca...
    A kroz šumu ću ja, međed, biti vodič. :)

  17. Divnooo! Bajka, ostavlja bez teksta slika, mogu da zamislim kako je onda uživo :)

  18. Sajt im je toliko dobar da je autor zasluzio lobotomiju..

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.