Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. http://i.imgur.com/MKl5Ldz.jpg
    drugar i ja smo sami napravili ovaj zvucnik
    porucili delove, isekli drvo, sklopili i povezali

    na ovoj slici je laptop iz nekog nebitnog razloga, a inace se sa fona cuje do jaja

  2. u isto vreme vozis motor i blejis na laptopu xD

  3. Moj omiljeni nož.

    http://www.dodaj.rs/f/3y/UX/2qa4jZlL/cam000141.jpg

    Krenula da seckam neki luk i uhvatila sebe kako skoro 5 minuta tražim dotični umesto da uzmem drugi iz fioke. Imate taj trip?

  4. Колико је болан тај мали комад племенитог метала за нас напаћене вукајлијаше...

  5. Колико је болан тај мали комад племенитог метала за нас напаћене вукајлијаше...

    Već sam mislila da odbijaš da napišeš rečenicu koja ne sadrži gargiju u bilo kom obliku :-P

  6. Гаргија је за весеље, ово је био тужан пост :)

  7. Jesam li ja to nešto propustila?

  8. Nisi, opušteno :)

  9. Rejvenko, pajsad... khm, ajmo harmonika: SKINI PRSTEN S DESNEEE RUKEEEE DA TI MLADOST NE UVENEEEE....

  10. jel victorinox?

    Nije, Linder je, kvalitet, Švabo kad napravi... :)

  11. Kjut momci. :-)
    Da li samo ja ne vidim Valdovu sliku?

  12. ja imam svoj nož koji niko u kući ne dira sem žene, pre bi se kašike odrekao nego njega...

  13. Niko sem žene? Interesting.

  14. Rejvenko, pajsad... khm, ajmo harmonika: SKINI PRSTEN S DESNEEE RUKEEEE DA TI MLADOST NE UVENEEEE....

  15. Niko sem žene? Interesting.

    Tačno sam znao, ali znao...

  16. Samo da žena ne zaboravi da obriše nož posle upotrebe...

  17. Šta si time hteo da kazes? Da sam predvidiva? :)

  18. ma jok, da slično mislimo :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.