Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. veoma lijepo, thilmo. mada si mogao da ulozis u modularnu galanteriju.

  2. Ша ти је то?

  3. A kakva je to skalamerija na zidu? Neki ventilator, šta?

  4. Eksplozivni svemirski modulator.

  5. A tek treba da sređujem ja to, ima tu posla. Kad završim okačiću, ako Vuka bude postojala tad.

  6. Jesu ovo cirkoni?

  7. Jok. Ne gajim ja to. Čipka. :3

  8. Pa što je ne obuče, nisi je valjda gologuza slikala?

  9. Zato što treba svi da voršipujemo haljinu, a ne onog ko je nosi. toe taj humor xexe Ma, trenutno sam presrećna što mi M haljina uspela da se prevuče preko guzice i kukova jebenih, ništa mi u životu više ne treba. E, sad joj se tiho divim. divi se

  10. Šalim se ja, neka ti je srećna i berićetna ova zelena haljina i da je u zdravlje nosiš i da se udaš u nji i izrodiš tim za mali fudbal. Smorka bošnjak!

  11. Love the dress Smo ali ipak moras da nam obezbedis sliku kad je obuces da bi imali pun ugodjaj. :)

  12. Imam i raif za nju. I ovo nije zlatno, nego srebrno, izgleda zlatno od sunca. :3
    http://www.dodaj.rs/f/3U/Kc/4DotEUQ7/dsc0088.jpg

    Fala, Mesjo, mađijo, a je l' jeste slatka? A? A? A? :3 JESTEEEEEEE!

  13. Love the dress Smo ali ipak moras da nam obezbedis sliku kad je obuces da bi imali pun ugodjaj. :)

    Biće. :)

  14. Zeleno, crno, srebno.... hmmm

  15. Zeleno, crno, srebno.... hmmm

    Sve tvoje boje, Loki, m? :9

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.