Prijava

evo opet ja..malo...

nije problem u radu...ovaj narod nije lenj, nije glup, nije blesav...problem je što su neke vrednosti zamenjene nečim što nisu vredsnosti...i to na samom vrhu..ukradi, prevari, snađi se..ako ne umeš sda se snađeš , glup si...to su poruke koje nam političari šalju 20 godina...svojim delovanjem i svojim ne delovanjem....ajd kod doktora-podmiti ga..ajd na šalter - podmiti ga...ajd da izvadiš dozvolu za zidanje podmiti ga..ajd da dobiješ priključak za struju podmiti ga...za vodu, u sudu, pandura na ulici..svuda...sve su to zloupotrebe položaja...i za to vreme političari se isto snalaze otimajući milione...

kolubara 130 miliona...60 iljada radnika epsa je moglo da dobije po 2 iljade evre...

opština rakovica dobila 400.000 evra od japanske vlade za uređenje parkova..napravili 5 kandelabera u japanskom stili, ja ih kačio na mrežu i tip kod koga sam radio, privatno, kaže "ja i predsednik smo dobri po 100.000 evra na ovome"..ne 10, ne 20, 100.000..japanci počeli da kukaju, gde su pare, oni otišli u grad, dajte nam pare...neko iz grada im dao pare..i onda došla javna rasveta i okačila još 50 svetiljki...i svi srećni, i japanci, i ova dvojica i neko iz gradske vlade, jer je i on na tom poslu profitirao...a te pare su naše, od poreza, od infostana...

i to gledam ja ili onaj seljak što se pati i seje i kopa krompir i kaže "koji kurac ja radim...šta se ja patim mesec dana i cimam kopajući krompir, ili štemajući zidove za 50 hiljada dinara a ovaj uzme 100.000 evra za lelemuđenje, zato što sam ga ja postavio na vlast..i bez blama se hvali da se snašao..."

tu je problem a ne u tome da li se radi ili se ne radi....nekad je bilo "ne možete vi toliko malo da me platite koliko ja mogu malo da radim"...nekad..sad ima da izgineš na poslu za siću s kojom možeš samo da preživiš, ništa više...i još moraš da ćutiš kad ti neko zavuče ruku u džep, jer treba da si srećan što imaš posao...

e pa ne moram da ćutim, i neću da ćutim...zato što otimaju od mene..i od mog matorog i od moje keve...nisu političari te pare dobili u miraz pa sda mogu da ih troše kako hoće...to su pare ovog naroda...

E, a kad mi ove kokoške na poslu kažu "Ako, tako nam i treba, mi smo ih birali", ja hoću da svisnem. Koga sam bre birala da ovako vodi zemlju, pa nisam valjda retard????

pa o tome pričam..niko nije dobio bezgranično poverenje zato što je pobedio, ili učestvovao na izborima...ako ne valja, daj da kažemo ne valja...

Eto izreklamirao sam stranicu na zid Nopovaca, ali i dalje pozivi upućeni prijateljima ne stižu. Mislim da je cilj svih sličnih grupa prevremeni izbori, stoga nas izreklamirajte reklamiraćemo i mi vas, ja sam ubeđen da ćemo i mi u skorije vreme imati preko 1000 članova, neophodno je samo da se otkloni ovaj problem oko pozivanja...

A što se tiče naziva ne bi bilo loše nešto tipa Ujedinjeno i složno protiv korupcije i nepravde, dajte neke predloge još, protest će biti posledica izuzetno uspešnog marketinga i velike volje

može to kamikaza..taj naziv...

Voleo bih da se u imenu grupe nalazi i reč protest...

dobro je...već smo počeli da se cepamo....kad smo kosd toga, cepanja, zašto je okačiti BS loše?

jel može Protest-ujedinjeno i složno protiv krađe i korupcije...

može i tako, uglavnom ovako se više ljudi identifikuje sa stranicom, neće svi da protestvuju iako žele pravdu i borbu protiv korupcije, a i oni će da se predomisle kad ih povuče drugih 20000.
Nemam ja ništa protiv BS, ali ima onih koji ne vole tu muziku, pa će onda steći pogrešan utisak. Da smo grupa nekih besnih repera, skroz drugačiji psihološki efekat će ostaviti kad nas bude više

I da, zamisli malera kad pošaljem reklamu za stranicu ne stigne, a kad pošaljem za neku drugu stigne, proveravao sam

Ja ne znam da li je maler kamikazo, ja imam jebeni bag opet kad hoću da šaljem pozivnice.
Ko je ušao s mog profila i ušao a broj članova je jadan, tako da....narodu je dobro, što da mu mi rušimo sneška.

niste se setili da kucate u guglu bug facebook page? ccc sve moram sam... :P

Edit:

Otvorite ono pozovi prijatelje i onda desni klik na bilo kog prijatelja i otvorite u novom prozoru tamo u adres baru pastujte ovo javascript:fs.select_all();
To obeleži sve pritatelje, trebalo bi da onda pošalje svima.....mozda se varam,probajte

Bilo nekad, znam i ja, sad ne radi, veruj.
Uostalom sve me ovo podseća na onu rečenicu kad nešto negde na B92 treba da krene emisija pa kad ono nešto izgovori SA KIM ĆETE DA MENJATE SRBIJU?
E, to je ta priča, jalova i...dok ne dogori do koske, nema ništa od tog. Za sad je samo crno pod noktima.

Aj da probamo 20, broj nam je jadan zato što ispada da je stranica još nepraktičnija kad ne možeš nikako da ubaciš/pozoveš nekog

kamikazo aj ti napravi pa novu stranicu pa probaj....al' vidiš kolko ljudi prijavljuje bag..jbg

They still have a share button way down on the bottom left. You can post up on your wall or it will be sent out via e-mail.

Painful and slow, but the share button does work - only 20 peeps at a time

Upravo to i radim i ništa, samo vrti li vrti...još uvek, a neće otići, sto posto.

Ako napravim izgubićemo i ovo malo što imamo, jer će misliti da su se već učlanili, kontam da moramo pribeći očajničkim merama i na četu slati preporuku :D