Prijava

Inače kad smo kod HSN, odlični su momci. Rade neki prog. black. Dva albuma samo a oba objasnila. Ovaj što sad treba da izađe ima potencijala da bude kvlt.

Da li je metal štreberska muzika?

Da li je metal muzika?

Da li su narodnjaci seljačka muzika?

Da li su narodnjaci seljačka muzika?

zašto forsiraš to pitanje na temi koja veze nema sa tom vrstom muzike? šta dokazuješ, da su narodnjaci muzika za paore?!

zašto forsiraš to pitanje na temi koja veze nema sa tom vrstom muzike? šta dokazuješ, da su narodnjaci muzika za paore?!

Jebi ga, zatvore mi temu kad god pohulim na neko od lokalnih ruralnih božanstava setve, plodnje i žetve. Šta drugo da radim, gde da se izrazim? I ne, ovo nije konstatacija, samo pitanje. Možda ne na pravoj temi, ali jbg... moram... izgleda da su ruralci duboko infiltrirani u moderatorsku ekipu ovde.

Pa nije ovo metal-serbia nego vukajlija, koga boli tuks šta medatori slušaju

RUN GO TELL THEM ITALY
RUN GO TELL THEM FRANCE

Pa nije ovo metal-serbia nego vukajlija, koga boli tuks šta medatori slušaju

Ne kapiraš. Posereš se na ipčeta, zatvorena tema. Posereš se na metal, tema i dalje otvorena. Ko otvara-zatvara teme? Ako je dotle došlo, sve sam dalje od ovog sajta.
A i još ne slušam previše metal!

Zyclon je metalac.

Ajmo da napravimo okupljanje metalaca s Vukajlije pa da ih išutiramo.

Razumijem te ja Veseli čovječe. Ajde, neka slušaju ljudi, koga boli kurac, al mi je šok bio kad sam prvi put kliknuo na Kafanu a tamo piči neki folk, nemam ništa protiv te muzike, nemam vremena ni za moju ali opet...

Ja samo ne znam što su ukinuti ktitori, ako im je do para neka vrate ktitore. A ovo je bio tako divan sajt...

Koji nivo proseravanja, krv ti jebem. Poželi čovek nešto da napiše, i onda vidi sve ove postove. Moraš biti ili žešće mentalno izazvan ili žešće dokon za ovakve stvari.