Prijava

E ovako...

Pošto se gore pomenuti gospodin pominje kao budući presjednik KSS, zanima me vaše mišljenje o njemu, tj. mišljenje o sposobnosti dotičnog!

Da li stvarno tako dobro vodi Beograd kako pišu novine? Da li je grad stvarno doživio preporod za vrijeme njegovog mandata? Šta mislite može li biti od koristi više nego neki ljudi poput Bodiroge, Đorđevića i drugih asova za srpsku košarku?

Ako bi mogli da nas poštedite politike u najvećoj mogućoj mjeri! Dakle, samo njegove menadžerske sposobnost...

Mišljenje Beograđana i onih koji žive u Beogradu je narčito dobro došlo :)

Bez spema!!!

Ево, ја живим у Београду и и даље немам канализацију, тако да оно...

tako da ono, može lock na temu, je li?

Нисам то мислио. Мене ова тема искрено не занима јер не пратим баскет, само сам ти одговорио шта мислим о градоначелнику и том „препороду”, ништа више. :)

Ne pratim ni ja basket, ali pre 10 godina je receno da se moja ulica prosiruje sa 2 na 6 traka i da se s jedne strane ruse kuce i prave zgrade, i poceli su konacno to da rade pre 2 godine, biciklisticke staze, veliki + jedino su putokazi malo pijani al nema veze ionako mi ne trebaju...
rade se tereni na i decija igralista, kod mene jos ne al nema veze, bice...
govorim o Novog Beogradu jer tu zivim ali verujem da ako je ovde tolko dobro da je u drugim delovima grada bar nesto ucinjeno...

Čovek jeste sposoban. Obogatio se pre političke karijere. Bavio se raznim poslovima, poštenim ili ne, neću da ulazim u to. Bio je jedan od glavnih vođa studenata protiv Slobe još ranih 90-ih. Za neke stvari ga izuzetno cenim, za neke mislim da ispada težak seljak. Ali ipak mislim da nije mnogo sujetan. Ume da prizna grešku. I radi. Vidi se neki boljitak u bg-u. Ustvari, sad je verovatno najveći napredak prestonice još od doba Branka Pešića, kad je bukvalno izgrađeno po grada.

Što se tiče njega kao predsednika kss-a...šta znam, od Kapičića su svi bolji. Vidim da ima dobar odnos sa većinom bitnih košarkaških ljudi, pa ono, što da ne.

Slažem se sa ovim što je napisao Black Hole, da ne kopiram. I mislim da je dobro da na važnim mestima u celom društvu budu najbogatiji ljudi. Ako i budu krali, činiće to manje od onih koji još planiraju da postanu bogati. Ne vidim zašto bi to bilo loše za KSS.

Da je sposoban, sposoban je. Da je vredan, vredan je. Da igra po korupcionaskim pravilima, igra. Svakako je to i razlog zasto je tu gde jeste.

Ово што каже Блек, иако не готивим ове жуте, мада никога ни не готивим, Ђилас није лош. Урадио је доста ствари за Београд, довео је неке ствари у ред. Капирам да ако се обогатио пре, као што и јесте, нема неки мотив у парама, бар не примарни, што је добро освежење. Мислим да би био добар, а и Дуда да се врати би било кул.

Ima pare, ima autoritet, kredibilitet, manje više ok lik. Gradonačelnici su nam obično uvek bili kul likovi. Nisu svrstavani u isti koš sa ostalim političarima. Mislim da će postići nešto po pitanju KSS, ima potrebnu harizmu.

@Madafaka pričaš o Vojvođanskoj ulici? :)

Korleone, ti si zaboravio Vojislava Mihajlovica, a tek uberlopova Nenada Bogdanovica?
Ko god kaze da Djilas radi posteno, ocito je neupucen. Ne kazem da krade za sebe, ali to ne menja stvari, ne radi posteno.

Da li stvarno tako dobro vodi Beograd kako pišu novine?

Не!

Da li je grad stvarno doživio preporod za vrijeme njegovog mandata?

Не!

Šta mislite može li biti od koristi više nego neki ljudi poput Bodiroge, Đorđevića i drugih asova za srpsku košarku?

Не!

Фејз мој човек. ПРАВДА ЗА ОСТРУЖНИЦУ И КРЊАЧУ! лоло

O, kako se varate....niste ni svesni. Fejz izgleda jedini ima pojma. Govorim vam ovo kao insajder: znam bar 20 ljudi u Gradskoj upravi koji bi bolje od Đilasa obavljali funkciju Gradonačelnika, a ne mislim ni da bi bio uspešan kao predsednik KSS-a, osim ako tamo nije potrebna neka čvrsta ruka tiranina.

ЂИЛАС ТАЈКУН!

ТАЈ РАД ЈОРГУТЧИНО! Е нат нат, ја само знам да није као што приказује тв, а и реално, нисам га видео нигде осим једном у оном дому пензионера, и на већим пројектима, остало све стоји, машине покрај пута којекаквепичкематерине... можда грешим, јбга

Sad ćete da vidite pred izbore kad krene sa navodnim "novim projektima", planovima za metro, akcijama tipa "očistimo Srbiju", kad krene da se mažnjava lova na formiranje raznoraznih Radnih grupa za kojekakve pizdarije, šakom i kapom se plaćaju dnevnice poznanicima i prijateljima, kumovima i sinovcima za raznorazne poslove po tzv. Ugovoru o delu...ne mogu, ljudi, muka mi je!

Djilas!!!

Since the mid 1990s, Đilas is very active in the Serbian media market. He is one of the wealthiest tycoons, with an estimated 300 million Euros. izvor wikipedia

Ko pošten je mogao da osnuje firmu '90?????????