Prijava

Mislim da je možda najbolji političar kojeg imamo, a jebe mi se za basket i šta bi tu uradio. Realno.

Мене искрено заболе колико он пара има, и како их је стекао, ЈЕБЕ МИ СЕ. Мислим да ради добар посао, у сваком случају бољи него да су изабрали Вучића или тако неког смарача, који се не би скидао са телевизије.

Чини ми се да му је стало да одради добар посао са Београдом, тако да му је то плус код мене. Е сад, за баскет не знам, али капирам да би могао да буде ок. Кажу да је он следећи кандидат за председника државе, пошто реално, жути, немају бољег.

biti gradonačelnik i biti predsednik kss su dve različite stvari..... činjenica je ovo što kaže natnat, i činjenica je da on obožava da se slika, ali je i činjenica da za razliku od one raspale hrustanovićke i pokojnog bogdanovica, čovek je zapravo i uradio poneke stvari po beogradu. on je pre svega menadžer pa tek onda gradonačelnik. znam i priče iz njegove agencije (marketinške, ne za psolovnu pratnju) da ih sve tamo muštra i da je šef iz pakla (male plate, nikakva prava, previše obaveza)... ali kad realno pogledaš, kakav god da je posao uradio kao gradonačelnik, to ne znači da će takav biti i kao predsednik kss, jer dosta zavisi i od toga kolike ingerencije će dobiti od "vladara iz senke"...

Ovo što natnat kaže da zna 20 ljudi iz uprave koji su sposobniji od Đilasa. Naravno da znaš. Ko uopšte govori da su na bilo kojoj f-ji najsposobniji ljudi, već su tamo oni koji se najbolje proguraju. Džabe tom nekom sposobnom, ako nema leđa.

Nemam neko posebno mišljenje o Đilasu, ali mi se čini najmanje žut od svih Kineza. Ovako rezonujem: ako je dobar kao gradonačelnik, ne treba da odlazi jer će doći neko lošiji, ako je loš gradonačelnik treba da ode iz principa. A što se tiče KSS, bez obzira šta mi mislili i hteli, on će biti ili neće biti ono što hoće ili neće da bude. Njegova je stranka na vlasti i postaviće ga gde hoće. Potpuno je nevažno da li je on dobar ili nije za tu funkciju. Ne gajim uopšte iluzije da našom državom upravljaju ljudi kojima je cilj dobrobit srpskog naroda.

e evo i mene, jebi ga učilo se. nije se stiglo...

dakle, vidim da se priča o tome da li đilas krade? KRADE, i to je jasno, bio bi nenormalan da to ne radi kad svi rade... ali, koga boli kurac, sve dok je dobro narodu... boli me uvo što će on uzeti od nekog tamo neku lovu ako uspije obezbijediti redovne prpreme i premije za igrače i tome slično...
e sad, da ima boljih, IMA, kao i u svemu, ali što reče blek treba imati kičmu da budeš uvijek prvi, a koliko sam skontao on je IMA, s obzirom da je predvodio proteste protiv slobe, da je prihvato tako odgovornu funkciju kao što je gradonačelnik itd.

ne znam koliko je ta priča o njegovom privatnom biznisu i njemu kao takvom šefu tačna, ali ako jeste, onda mu je čak i to + jerr marvu iz saveza samo neko takav može dovesti u red, ako zanemarimo te ljude ''iz sijenke''...

eto, jbt nahvali ga ja kao da ga provodadžišem ili molim da se glasa za njega, a nije tako...

Немам посебно мишљење, осим што желим да га задавим што је уклонио цигански бувљак где сам могао да купим левиске за 100 динара.