Prijava

uvek sam se jezio likova po gradu malih mrsavih prejebenih sto ne prezaju ni od cega, jedan manji od mene 20kg mi je bez razmisljanja stavio noz na vrat, da sam tad reagovo kako ne treba zaklo bi me ko kera mali, posle smo teli drug i ja kao da ga gepekujemo i sve da ga vozimo na frusku al svejedno ne bi nista pametno uradili i vrv bi skontali brzo ko je uradio to tako da smo odustali, atih debila ogromnih nabildovanih teretandzija i tako tih debeljana likova od 200kg se niko normalan nikad nije plasio cak svi jedva cekali sa njima da se pokace da ih izrdnaju jos izgledas gori psihopata ako ti duplo manji isprozivas takvu svinju.......a realno takva svinja nesposobna skroz uvek se trebalo plasiti onih zgoljavih ili najobicnijih likova sto izgledaju najobicnije ko rumenko sladoled

214 će biti sjajan. Navijam za debelog Kormijea da prebije seronju Džonsa, možda se i desi. Vudli će da ugazi Maju, ostalo ne znam.

Druže, ljudi sa stomacima najjače biju, radio sam na ulazima klubova dosta puta, svaki put je problem bio kada dođu seljaci sa stomacima.

Пезосе о коме се ради? На ПП.

Druže, ljudi sa stomacima najjače biju

Definitivno ima istine u tome, al Kormije i nije neki udarač.

Ovaj priča nešto na tu temu
https://www.youtube.com/watch?v=OU3fBnqHg08

evo strim na yt jos 2 borbe do ovih glavnih jbt pa ova braca nece do 7
https://www.youtube.com/watch?v=SUyfKY9xeVM

Šteta za Kormijea, navijao sam za njega. Simpa bio i onaj Jezdimirov nokaut. Vudli-Maja prošlo onako kako je moralo proći.

Definitivno ima istine u tome, al Kormije i nije neki udarač.

Lol, prvo sam pročitao Kornelije. I tek onda ukapirao na koga misliš, lolo.

sta mislis reme za ovo ko dobija?

4:30 ujtru subota na nedelju,SK 1

Prerano,bice repriza verovatno u nedelju odmah

šta li bi na ovo rekao Jovo Pudar

trebala bi da se otwori tema kako ovo nije glavna tema na forumu, sta mislite sta ce biti?

Pa realno, za svako kurčevo takmičenje ima tema, a za ovo jok, a gledaće dve milijarde ljudi

Mislim da ce biti kurac nad kurcima

Sad ce tilmo da otvori i da nalupete neke izguglane gluposti u prvom postu

Ja bi se kladio na mekgregora kad se budem kladio