Prijava

Ođe pišite koje ste smiješne gorenavedene i njima slične stvari viđeli i koje su vas nasmijale, naćerale na razmišljanje, na plač, ili koje već osećanje. Poželjno je da ođe postujete samo one grafite koje ste vi (ne, nije greška, ne persiram vam) viđeli, mogu i oni s interneta, ali nije to to. Evo naprimer mene, prije neki dan sam iša' ulicom s dva druga,i vidio sam jedan grafit tipa "Pravda za Uroša", a metar dalje od njega amaterski nacrtani kurac, koji me je nasmijao. Vazda me nasmije. Ne mislim ja da je kurac ka' kurac smiješan, nego eto tako, zanimljiv je. Možda u mene čuči peder? Možda bi trebao da ga primim tamo đe ni mrak ne zalazi? Ne, neću ga ja primat', što znam ja 'oće li mi se sviđet'. Tako, "pravila" su jasna, Nevena i ja. Ko zna, možda baš ova tema živne malo forum, ili bar neki dio njega? Zajebavam se, navali narode!

Sad se setih jednoga natpisa, piše "Još uvek te volim", a neko pored dopisao "Voliš kurac". Hahaha, kralj...

Uvek čuven grafit : "Kiseonik je otkriven u 18. veku, niko ne zna kako se ranije disalo"

То ме подсети на чувену реченицу Рахеле Ферари из Тесне Коже, парафразирам:
"Док нису измислили овај пубертет, сва су деца била нормална".
:)))

Nedavno je bio grafit na jednoj prodavnici kod mene (ali su ga prekrečili):

"Hrana je luksuz, piće je potreba."

U poslednje vreme viđam samo ove iz kategorije šabanizama, npr, natpis: "Откуп шљNва". :) (što je još tužnije, stoji već godinu dana...)

Meni na gimnaziji pisalo :
"Volim te pesku moj maleni !?!"

Natpis na prašnjavi i prljavi kombi iz filma "Sex lives of the potato men", "I wish my wife was this dirty".