Prijava

немој шмокљане да ме малтретираш кад видим те прецењене енглезе балаве што добијају шансу падам у несвес..
скаузере све злојаве да неки љомбер новинар зна која је плата шта фабрицио романо му дојавио

Eee nemoj tako, tako je u početku i Fil Foden dobijao šansu na kašičicu pa pogle u kakvu giga igračinu izraso, ko zna kakav se potencijal krije u KOULU PALMERU.

na kitarata, mister platata

лако је бити фил фоден или кол палмер у ситију кад имаш 9 топ играча један крш се не примети, немојте заборавити да грилиш игра фудбал у ситију и даље

Ne znam nije Grilis los, po meni. Ajd nemoj se lazemo igrao se fudbala u Aston Vili, nego prso je, privatni zivot mu je haos, citao sam pre ne mogu se sad setim detalja, kad vrati fokus bice on ok i to bas zato sto je bio odlican okruzen bogaljima u vili a ne ovde sa ovakvim majstorima ove igre

Ova prognoza za grilisa ce bolje proci nego za sity-junajted 0-2 golova

Jel znaš za onaj vic: Ona me je Aston Vila zbog vina me napustila. Hehehe.

Ejdus
Jel znaš za onaj vic: Ona me je Aston Vila zbog vina me napustila. Hehehe

ovo, i malopre onaj ejdusov post o nekrofiliji: počinje da puca armirani beton trola, ovakvi propusti nedopustivi. Ali svakako, verovatno GOAT trol.

Da da, neko vece je bio u fazonu

Grlo. Grlo me boli. Dosta je suvo i sasvim prosecne dubine.

Sve u svemu, koliki rispekt gajim prema coveku, to je neverovatno, ko god da je iza tog naloga

Tri minuta razmak između postova ejdusa i zapate sasvim dovoljno za izlog i log na drugi acc...

Ja bih reko da iza tog naloga stoji

Tanananana nanan tananananna dramatic music

Autor iz donje vranje

Ona budala melk mi spominje zenu, dete, upinje se, poplave mu ruke od kucanja- i sleep.

Ejdus u svojim najboljim danima napise nesto tipa "zurite, dragi doktore", dodje mi da ga ubijem nozem

To mogu samo najbolji

Sta te jos kod njega odusevljava, mene na primer to sto je jako zgodan

Brt a zamisli imam podvojenu licnost koja sve ove godine pise sa ejdusa, to bi bilo top, mada nemam neku istoriju psihickih bolesti u porodici

no homo naravno..takodje ima manire, zna da se ponasa, znas kako je bard reko ne moze da igra fudbal neko ko ne izgleda, a on izgleda znaci ne bi verovo

pazi ako racunamo melka da je sad deo porodice..

мислим нећу да кажем да је грилиш лош играч готиван ми је
хоћу да кажем да му каријера мало пропада ајде кажем има проблеме приватно јбг не игра донро баш у ситији једино је кеш добар,да је остао у вили био би бог типа дрогба добро можда као марк нобл