Prijava

oće kurac ovi su ih NADSMARAČILI ove sezone
igram menadžera i stigo sam do sezone 2024/2025 i kad sam vido šta napraviše od lige šampiona malo sam se uzrujal
mada serem swidja mi se taj novi format najviše zato što više nema ispadanja iz lige šampiona u ligu evrope i iz lige evrope u ligu konferencija

igram menadžera

Eh, kad se setim..

Jel igra neko eFootball btw?

ja probo nešto malo nije mi se dopalo baš

lele lele eno ga Шченсни uvatio se za čuku i ne može da nastavi
avaxi već počeli da se draškaju

znaci jedino ja se zaludjujem jos, bukv kome god kazem u fazonu su pa sto si gej batke

Doveo sam inace SMS u Liverpul, kida decko, vredeo je svaki euro

lele lele eno ga Шченсни uvatio se za čuku i ne može da nastavi
avaxi već počeli da se draškaju TA

Realno nema dokaza da nije od vakcine.
Ja razmisljam koliko jos imam vremena, vaccinisao se u januaru, tipa u junu krece show miokarditisom i to kapiram

Malo se priča o Maneovom štociranju Sanea na šaljivom sajtu vukajlija.

Ovi Maneovi izašli s pričom da mu je Sane rekao nešto kao “švarce šajze” haha koja glupost, bas bi to rekao lajtskin sane

A i Mane od omiljenog “šadio mane, aj sed les tajm hez best pleja inda veld” igrača među navijačima liverpoola do “suspendovan do daljnjeg” u bayernu..

Mane, liverpool ti poručuje;

Bebo, vrati se

hahah bebo vrati se uslo u legendu

Серија А против остатка Европе и то без Јувентуса.... Лепо је бити уживалац Серије А ове сезоне....

Ситија може једино Реала да заустави уколико Бајерн наравно испадне

Ma niko nece city zaustaviti

Arapi ocitali lekciju kako se kupuje finansira razvija i odrzava klub, ameri nek gledaju i uce (glazer, kroenke, boehly..)

Šmoklji i Vuziju pozlilo nakon ovih mojih rijeci

Očitali lekciju kako se parama zaobilaze sva pravila finansijskog fer pleja koji je fejk GOVNO ionako

Lol u parama su 10 godina nego su debili

Nakrcaj 10 zvezda u tim osvojices moj kurac

E bez zajebancije, bar ovi iz citya rade pametan posao, dali su guardioli pare i svu moć u upravljanja ekipom bez ikakvog uslovljavanja a to kad dozvolis jednom trenerskom geniju kakav je guardiola, onda se desavaju cuda

Siti je dobro vođen klub boli me da to kažem.
Ko mi ne veruje nek pogleda PSG

A ako Smrdiola uzme LŠ preko Bajerna, biće to gorka pilula za progutati
I da Bajernu treba prava 9tka

dozvolis jednom trenerskom geniju kakav je guardiola

када човек ово чита помисли да причаш о ринусу михелсу нпр а оно гвардиола тренерски геније 7 година не може да узме титулу у ЛШ са најскупљим и најбољим тимом на свету а полако губи и ПЛ од свога ученика колико видим

Arapi ocitali lekciju kako se kupuje finansira razvija i odrzava klub

па док је нафте биће и пара џД

Očitali lekciju kako se parama zaobilaze sva pravila finansijskog fer pleja koji je fejk GOVNO ionako

Корумпирана УЕФА и ФИФА једва чекају да неки скоројевић купи клуб да се и они мало опаре