Prijava

Može lock posle ovog prskanja krvi u oči bazdioli činjenicama i logikom

Neutemeljeno vam je to mišljenje, svi danas imaju para ali nemaju vizije

Koliko Siti uopšte ima igrača da su osvojili LŠ? Gvardiola uzeo tek jednu, sa vrv najboljim timom koji je ikada kročio na teren. Sa premoćnim Bajernom ništa, ni da prdne, sa premoćnim Sitijem takodje, čoukovao protiv Čelzija u finalu (LOL) i protiv Reala prošle godine, dve utakmice koje su pokazale da je, što se nekih stvari tiče, nula od trenera. + onaj rolerkoster protiv Totenhema. Lako je osvajati prvenstvo kad imaš 30 vrhunskih igrača pa čekaš da konkurencija kiksne i da im se glavni igrači izmore il povrede. Što reče neki dobri čovek - svake godine, otpr. u isto vreme, razmatrajuse Gvardiolini trenerski kvaliteti. Pepčina ledjendo. Nema tu ko da vodi tim do titule LŠ.

Ovaj sastav sitija sad ovakav kakav je, to je najbolji fudbalski tim trenutno na svetu, nemaju nijednu slabost, nijednu slabu poziciju, ČAK ŠTAVIŠE na većini pozicija imaju više od jednog vrhunskog fudbalera, i jebeni gvardiola nema ništa sa rezultatima koje taj fudbalski tim ostvaruje na terenu, ja da odem tamo da stojim pored aut linije i pravim se da im pričam nešto bacam neke mađije znakovni jezik koristim kao gde ko da utrči pičke materine potpuno bi isti rezultati bili.

Ti svemirski klubovi imaju bar po dve svemirske zamene na istim pozicijama tako da kontinuitet i kvalitet ne trpe to je cela fora

A sto je onda iza arsenala a?

Sahmat drugari

neće još dugo, prilaze im na tri boda uskoro smarači svaku do kraja ima pobede sa 3+ razlike

Btw izgleda da ću s Wrexamom neplanirano dupadnem u Čempionšip, gazda Rajan Rejnolds će odreši kesu
Za pet sezona napadam LŠ božezdravlje

gazda Rob Mekelheni*
očigledno je on power bottom u tom partnerstvu
El ti brani Ben Foster il ne a?

Ova prica o tome da li neki trener ima pojma ili ne me podseti na klip sto sam video neki dan dje jedan Andjus Dejan govori o tome kako Zex Obradovic zapravo nema pojma, provlaci se na foru godinama, ima jedan napad koji vrti u krug i koji je provaljen i tako to haha ja jos gledam oce li trepnut na kraju klipa, nasmejati se ma jok on to ozbiljan 100%

Gvardiola je veliki trener i veliki fudbalski um.
To mu priznajem iako ga ne volim
Ako uzme LŠ sada količina svršavanja na njega biće nepodnošljiva

Vidim Bajernu došlo iz dupeta u glavu pa oće Osimena za 100 milki
Mada veliki Randal Kolo Muani bi bio isto dobar.
Ili Vlahović

Mitrović im rešava probleme sig
neki Luka Toni da im bude

Gvardiola je veliki trener i veliki fudbalski um

Zbog? Kako uopšte dolazimo do takvog jednog zaključka? Čime je doprineo fudbalu, šta je promenio, unapredio...? To da Siti nema nijednu slabost je zabluda takodje jako velika. Bajern je ove sezone baš u kanalu za svoje standarde, Čelzi i Liverpul preočajni, Totenhem sasvim osrednja ekipa. Siti ove godine nije imao ni jednu baš jaku utakmicu. Fulam su prvu jedva dobili, protiv Totenhema gubili 2:0, Liverpul ih dobio...Sjajna ekipa ali imaju slabosti itekako. Ne znam na koga idu posle Bajerna, ako naidju na Real, ne znam baš kako će proći.

На првом месту због 30 трофеја у колико, 15 година тренерског посла? Лик осваја два трофеја годишње у просеку а овде се води расправа је л' добар тренер или није. Да пређемо на утицај на тренере што су после или имали или имају успех - Артета, Ћави, Тито Виљанова, Компани? Унапредио је онај Михелсов први тотални фудбал и учинио са његовим системом да Шпанија под Дел Боскеом и Арагонесом после поосваја све живо, а и лако се адаптира на било шта. Нема нападача? ОК, играће без, а и даље освајати као прошле сезоне.
Или да идемо на развој младих играча од Пикеа, Бускетса, Тијага, Серхи Роберта у Барселони шугавој, Кимиха, Комана и не знам ни ја кога у Бајерну, Фодена, Рика Луиса, Брахима Дијаза, Зинченка, Жесуса и не знам ни ја кога у Ситију?

Најбољи клубови доводе њега, Муриња, Анћелотија, Клопа, Контеа и друге С тир менаџере јер су најбољи у томе што раде а не јер им је ћеф и јер свако може да их води.....

Исто тако су и за Зидана причали - а лако је њему да осваја све са Реалом нека проба то са Радником из Сурдулице и онда након три узастопне ЛШ су испали у осмини финала одмах сезону након што је отишао....

Stigao sam do druge rečenice i nije bilo smisla čitati dalje. 30 pepsi kupova i PL gde ima ferari od tima i gde je transfer blama bukvalno da neko drugi osvoji, jer sa timom u koji je uloženo praktično milijardu funti igra protiv kojekakvih Brajtona i Stouk sitija. Mislio sam da će posle onog ispadanja od Reala, gde je magarac izgubio već dobijenu utakmicu, Arapi rešiti da ga se ratosiljaju, medjutim ili ima neke kompromitujuće slike vlasnika kluba ili nešto drugo, kako god, eto ga i dalje. Bila bi zaista fora da ih ispegla Bajern sad u revanšu, male su šanse doduše ali nikad se ne zna sa švabama.

The Big Dipper
Исто тако су и за Зидана причали - а лако је њему да осваја све са Реалом нека проба то са Радником из Сурдулице и онда након три узастопне ЛШ су испали у осмини финала одмах сезону након што је отишао....

Pa i dalje nije probao sa Surdulicom tako da šah mat ateisti...

Nemre Bajern, pošto imaju samo crnce u napadu od kad je Levandovski otišao u penziju ješće govna dok ne dovedu pravog špica, poželjno belca da vrati malo harmoniju ekipi. Ja ih pratim ostalo mi od malena pa znam kako idu stvari kod njih, a ova Tuhel drama ih je dodatno uzdrmala

I nije ovo štos u maniru nečega što bi rekao pok. Živa bard, nego stvarno mislim da neki balans u svemiru mora da postoji, ne može brate gnabri sane mane i onaj ćoman da ti smišljaju kreativan proboj, mora tu malo dodatnog kolora, drugačijeg pristupa i drukče škole

I nije da su ovi ili oni bolji fudbaleri nego to lepo treba da se izmiksa, jedan južnoamerikanac indijanac, pa brazil urugvaj, neki nemac italijan tamo vamo, pa malo senegal, kamerun, ko reklama za beneton da bude