Prijava

Salcburg, Lajpcig, isti kurac

Jako lep rezultat, steta sto ce se vrv opet ukakiti u polufinalu

Porto - Inter takva drama da je to nenormalno

inter na guzove prolazi ove ciganje teše ga da grujić

Ali brt Inter i Milan u top 8 :D

I to na isti žabarski način.. 1:0, 0:0.
Kad vidim šta rade, još mi milije što je Radnički onomad izbacio Napolija (2:2 tamo, pa 0:0 kod nas)

Napoli je izuzetak, mnogo dobra ekipa uvijek

Šmo nešto slabo kukaš ovaj put kako je nakoksani dopingovani gorecka vratio mutant kornjače kući u njihovu džamahiriju

Volim što je to uradio sa fejk bezdušnim supertimom dabogda se svaki put sastajali u osmini govna. E sad lepo da izvuku shitty pa da opet ispadne jedan od dva smarača, ništa ljepše ne bih mogao da zamislim.

hahaah kako mi se preljepo ispunila želja hvala ti čeferine brat moi
ne samo da se pala govna da idu jedni na druge nego ko god prođe odatle ide na real LOL
sjajan ždrijeb

Meni Real nije toliki smarac ali ne navijam za njih jer su osvajali 60 puta do sad dosta je vise,nek neki novi klub osvoj(Mancester Siti)

Kako se lepo otvara kapija za Napoli da ide do finala
što nikad nije dobar znak kada se tako nešto desi gotivnoj ekipi
izbaciće ih mutavi milan sa 0:0 1:0 posle produžetaka

ladno sve italijane nagurali u jednu polovinu... a ocekivao sam finale tipa milano-inter ili tako nesto

Pa dobro, ovo je jedna od onih sezona gde je osiguran jedan skrndelj za pumpanje u finalu da dočeka institucije fudbala

koga mislite da ce pumpaju inter ili milan?

'institucije fudbala' aka udrogirani smarači koje iz godine u godinu guraju sudije i pored toga što imaju najveće budžete i nadovodili najbolje igrače
finale iz snova napoli chelski i napoli osvaja
realnost nešto sasvim drugo finale inter siti

Plasim se da Bajern smaracki moze da nadoknadi 0:3.