Prijava

Пошто се на разним темама, дефиницијама, постерима може наћи нагомилана фрустрација, јавља се потреба за вентилом. Уместо да некога напушите што му је глупа дефиниција или постер, дођите овде и пофајтајте се. Постујте и чекајте некога да дође и бори се.

Правила борилачког клуба:
1. На другим темама се не прича о борилачком клубу.
2. На другим темама се НЕ ПРИЧА о борилачком клубу.
3. Ако некога нема дуже од два сата или се одјави борба се прекида.
4. Два борца у једној борби.
5. Једна активна борба у сваком тренутку.
6. Нема линкова на слике, само речи!
7. Нема прекидања бораца.
8. Ако си први пут постовао, мораш да се бориш.

Да видим ко први сме!

Ovo sam ja trebao da smislim pičko jedna! Kako sam sad popizdio nemaš pojma! Hasaj vnugo.

Мрш тамо! Нисам те ни звао овде! Сам си дошао! А знао сам да ћеш да дођеш да једеш говна!

Normalno da si znao gilepterčino ofundrana kad si dobio ideju dok si drkao na moj avatar!

Treba da funkcioniše tako da se terate u pizdu materinu dok nas dvojica na završimo borbu!

Да дркам на тако глуп аватар? Па нисам ретардирано младунче гусана и кокошке!

Хајд' ја се одјављујем, па наставите!

Nisam ni mislio da se nećeš povući ko pička zofilu prenapaljeni.

Sledeća dvojica.

Договорите се више ко се туче! Говна једна, ни да се тучете не знате. Хајде Џанки и Буксноманијак!

ne vredja se. tuce se.

skida kais i sve metalno sa sebe, majicu. bacaka ruke i ceka ko ce prvi da udje u ring...

http://www.youtube.com/watch?v=92ZE62jnW28

Buxno, će te banuju. Čekamo potvrdu od modova.

I imaš pvt.

Ne mogu ja da vam dam imunitet, ali vas neću sigurno banovati ako imate mere.

Pravila su jasna, svi su gledali film. Dvojica u temi u jednom trenutku, dok oni ne završe ostali mogu samo da gledaju. Kad završe nastavljaju prva dvojica koja postuju.

Brišem spem pa se koljite nejebači zagoreli.

Džank, upravo ti lupam facu po laminatu, a ti nisi ovde...

a sad te šutiram po mudanjcima dok si bez svevsti...

Управо ти мењам изглед лица моторном тестером

Kupim parčiće kože sa lica i prijavljujem te kao nefer igrača dok ti zakivam maegeri u donji deo leđa dok se kurčiš pred publikom!

Ломим ти коске буздованом док те шутирам у стомак док не повраћаш крв и не изгубиш ваздух

Ma ne tako, lepši postovi. Ovako nekako:

Džanki, žuljam ti štrokavu nosurdu od španski zid dok cviliš ko nedoklano janje, gutaš zube i zalivaš ih krvlju. Na dupe ti od stra' kreću govna i sadržaj. Opet si se usro, obriši polomljenom rukom prkno i idi kod devojke da ti vida rane. Ustvari kurac, ti nemaš devojku...a koliko sam ti komadinu glavudže odvalio nećeš nikad ni imati.

Svako po post dva i gotova tuča.

Od količine krvi iz mojijeh usta, polako počinješ da se daviš...a taj buzdovan ti služi kao čamac za spasavanje.

Džanki, žuljam ti štrokavu nosurdu od španski zid dok cviliš ko nedoklano janje, gutaš zube i zalivaš ih krvlju. Na dupe ti od stra' kreću govna i sadržaj. Opet si se usro, obriši polomljenom rukom prkno i idi kod devojke da ti vida rane. Ustvari kurac, ti nemaš devojku...a koliko sam ti komadinu glavudže odvalio nećeš nikad ni imati.

Ja bi dodao samo da Džankee NE JEBE...