Prijava

Ali kako one naše jadare od ljudi Miško, Beko.... ne pokrenu neki kurac od proizvodnje u Krajini da zaposle i zadrže narod tamo?

Edsone ti zaista misliš da Miško i Beko mogu da urade tako nešto? Kao prvo boli ih kurac i za Krajinu koja je propala i pre svog nastanka , a i za Srbiju. Kao drugo oni su samo nečije marionete, nemaju čak ni love za tako nešto jer njihov sistem poslovanja je sledeći : zajmim pare od jednog da vratim onom drugom. Kad jedan nema idem kod trećeg i tako u krug dok lanac ne pukne. E onda dođemo u ovakvu situaciju gde smo danas. I nije tako samo kod nas, cela jebena Amerika živela je od kredita 50 godina, nije kriza preko noći došla.

A što se tiče fabrike vafli, ja sam se odmah usprotivio jer je proizvodnja bila dobra, al je lokacija katastrofa.

A što se tiče fabrike vafli, ja sam se odmah usprotivio jer je proizvodnja bila dobra, al je lokacija katastrofa.

Svakako, geostrateški Čapljina je pogrešno izabrana.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/270063/Tadic-Bio-bih-najsrecniji-da-se-zove-Zoranov-i-Nenadov-most

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je juče da bi bio najsrećniji da se most preko Ade Ciganlije zove po ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću i bivšem gradonačelniku Nenadu Bogdanoviću, jer bez njihove vizije i insistiranja da se on gradi, tog mosta ne bi ni bilo.

Spasi Srbiju i idi na maleni svjetionik na neki hrvatski otok, molim te Boriseee Boriseeee

Koji je transfer taj Boris, jebote, jel mu neko nekad kaže da se ne prosipa?

bolje nego po šešelju...

Pa ne treba ni po jednom političaru, nek nađu nekog poznatog arhitektu, naučnika, ili tako nekog. Jebeš ove pišljive smradove.

Most Nikola Tesla :) lepo zvuči :D

Zamisli brate po političaru dati bilo šta...
Mislim MOST SLOBODANA MILOŠEVIĆA pa ipak je on najviše doprineo da svet čuje za nas... Mislim Borise stvarno. Trgovi, bulevari, opere...strašno

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/272814/Okrsaj-SrbljanovicTrivan-na-Tviteru

Društvena mreža „Tviter“ preksinoć je bila poprište okršaja između Jelene Trivan, potpredsednice DS, i dramskog pisca Biljane Srbljanović. Počele su sa vojnom intervencijom u Libiji, prešle na Paradu ponosa, a rastale se kod Roma.

Pa gde im je još Karleuša bila da kvočke potpuno dobiju na kolosalnosti fajta?

Hahahaha kolko su dokone... ŽENE MRŠTE U KUHINJU!
Ja se nešto ne razumem al ova Trivunova ga je ispušila, kolko sam izvalio...

Ja se nešto ne razumem al ova Trivunova ga je ispušila, kolko sam izvalio...

Оне су... Па... Њихови родитељи су испушили њиховим рођењем... х) Карикатуре.

Ma najbolje još da ću se unositi u pijačarske diskusije.
Kako ih nije sramota jebote, tviter, pičke materine. Jedna bi da ispadne pametna a druga osetila potrebu. I ko to uopšte čita, kako ovi ljudi dođu do ovih informacija? Džedže noću i uhode profile raznih mediokriteta? Ili imaju neki svetlosni ili zvučni -BLING svaki put kad neko od njih osveži svoj status ili većkakosezove to na tviteru.

Ma dokone su, al meni drago kad god ova Trivunova ispuši. Izgleda je u prethodnom životu bila narkomanka, pogledaj kako je dehidrirala, samo usna od nje, koda je u Aušvicu bila...

Хахаха, контам да је неко ишао кроз твитер и викао, "Туча, туча, Луција и Снупи се туку". :D

Heheh e enemi, enemi...
Murinjo čoveče taj kurton od usta joj bude povremeno tako izduvan kad mora malo da odmori od sledećeg ubrizgavanja botoksa.

A možda grešimo dušu, možda su se ljudi samo simbolično izrazili misleći na OVAKVE brodove
http://www4.slikomat.com/11/0829/p3j-KUL-pj.jpg

Još im fali Agencija o uticaju mesečevih mena na oplodnju afričkih slonova.

Još im fali Agencija o uticaju mesečevih mena na oplodnju afričkih slonova.

Ja mislim da to već ima.