Prijava

Ja sam nub u ovome i ne napredujem nikako jer mi je smor da igram.

Hej, ako neko hoće da igra preko garene, rado ću da igram sa njim iako igram na dotalicious.

Ako imate Garena Plus adujte me: Dubnamite

Javite se na PM da ste sa Vukajlije pa ćemo da pikamo :)

Igram ja, počeo pre neki dan, nub sam jbg....

igram i ja na gareni, igrao bi i na tom dotaliciusu da znam šta je.
Uglavnom, nick na gareni "remac" dodajte me i tako to, level 20 ako je to šta mjerodavno.

ja mogu igrati tek za 7-10 dana kad odem kući

O, jebem ti život! Taman sam se pre neki dan kurtalisao Dote jer treba da štrebam, a sad videh ovu temu ovde! Pu bre. A neću vala do marta da je uključim dok mi ne prođu ovi ispiti, zajebi. Mnogo vremena provedem igrajući, to je glavna mana. Sve ostalo je fantastično. Igrica je vrh, zajebancija totalna. Samo treba da se uradi ono da ako ljudi livuju jedno 3 puta dnevno da popiju ban i ćao jer ima mnogo livera. U suštini nisam baš nub, ali sigurno da nisam ni pro. Nik mi je Kluivert92.

Ne igram dotu već mesecima, od kako se ugasila dota-liga. Mnogo nubova i livera ima, gde god da se igra...a da bi igrao inhouse lige moras se cimaš mnogo...Jedino predlažem sajt dotalicious, mnogo njih je prešlo tu sa dota lige, imaju dobar ranking sistem i dobra pravila.

Реално, играо сам мало на Гарени, могу рећи да онакве дегене одавно нисам видео, препоручио бих да се клоните гарене, све мој до мојега....канал олстарс и то је то....мада и они нису нешто...ил сам ја много скил

Играм и на гарени и дареру :) Добар сам :) ако неко хоће да пикамо некад нек јави у приватник порукама.

Ja sam negdje u avgustu (na)ucio igrati, igrao do oktobra i o0nda otisao na faks... Imam par ortaka sa kojima sam igrao cesto i oni su mnogo dobri, pa ajde da se dogovorimo nekada tacno vrijeme kada nas ima dosta da igramo.

Igrali Remac i ja na gareni malo, ali mi sad vise prija alltards, i onaj pdc, ume da bude dobrih partija kad se izbalansiraju timovi.... Ziveo Staljin!

što se mene tiče mogu da igram bilo gdje ako može sa ovim krekovanim warcraftom :)
samo objasnite šta i kako i to je to :)

ja sam na gareni, a ne da mi se da se siftam na druge servere, ionako vise ljudi ima naloge na gareni i bnetu nego na ostalim, tako da mislim da je tu najbolje...

Ne igram dotu već mesecima, od kako se ugasila dota-liga.

Igra se na Dotalicious.

igra neko na allstars jebani? :))

Ако игра неко на бнету нека се јави да одиграмо некад бемудете,или на гарени,још боље,ако ће да нас буде 10...

Evo ja igram, al znam samo sa 1 championom :D

pičići mogli smo odigrati koju partiju!!!