Prijava

LOL jebe, jeb'o DOTU

jebo LOL, dota bolja!
Ajd večears ima li ko da ne ide u grad pa da se igramo malo

Ja neću da izlazim večeras. Bolestan sam.
Aduj me na gareni. Dubnamite i kaži kad :)

addovo sam te već, sad kad sam ušao sve sam vas add. Evo ja igram već jednu partiju

LOL jebe, jeb'o DOTU

S ti lud?

LOL je govno, kao i HON..

griffine i tebe sam addovo

Jaja do. Ja sad instaliram Vorkraft jer sam ga izbrisao po jedno stoti put. :D

ТОО Џанкее сине, то су све лоше копије доте. Дота јебе кеве и навукао сам се и до јаја ми је и кидам.

Ae dodajte me
igor996, imam i Dementour

Ljudi, oće li neko da me uputi kojom logikom treba da gradim heroje jer sam nub i skoro sam počeo da igram?

Zavisi koje heroje. Imas nekoliko vrsti, prema ulozi u timu:

1. carry - to su ti heroji koji imaju potencijal da na kraju partije izbace ogroman fizicki damage, znaci da skoro sami pobiju ceo protivnicki tim. To su na primer naga, phantom lancer, mortred, riki, magina, ursa, sniper,.... Takvi heroji su MNOGO zavisni od itema i zbog toga moraju fenomenalno da farmaju ( skupljaju gold) jer dok ne naprave svoje iteme oni su 0. Obicno im se pravi power treads, manta, buriza, desolator, monkey king bar,... ali sve zavisi od situacije i heroja sta ces da pravis.

2. support - oni sluze da obezbede carry-ju farm u pocetku partije zato sto je carry tad mnogo slab. Obicno int heroji tipa Lich, Dazzle, leschrac,.... Prave im se itemi koji pomazu ekipi u team fightu recimo orhids mevalence, hex, shivas guard... Na pocetku partije kupuje kurira i wardove.

3. Solo mid - moj omiljeni tip. Heroj koji je mnogo zavistan ne od itema nego od levela. Zato ide sam na sredinu da ne bi delio xp ni sa kim. To su queen of pain, nevermore, puck, storm spirit, invoker, pudge, lanaya, mirana, tinker, lion.... Oni su obicno i genkeri ( cilj im je da sto vise smaraju i ubijaju protivnicke carryje i sprece ih u farmu). Uglavnom im se ide na mobilnost znaci phase boots, blink, force staff....

4. Inicijatori - heroji koji prvi ulaze u team fight i uglavnom prvi ginu ili imaju neki nenormalni ulti koji moze da preokrene team fight, u tom slucaju ne ulaze prvi. Enigma, tidehunter, earthshaker, axe, centaur, sand king.... Prave im se itemi za prezivljavanje i OBAVEZNO blink da bi mogli da se pozicioniraju za svoj ulti.

Oće nego digra na gareni?

AJDEEEE NEKO!!!!! NA GARENU!!!!!