Prijava

Da li ste čuli za ovo?

http://en.akinator.com/

To je program koji otkriva kokju ste poznatu ličnost zamislili na osnovu vaših odgovra na postavljena pitanja.
Uglavnom pogadja osobe mada je moguće pobediti ga... npr meni je pogodio Drogbu, Karleusu, Eminema i FloRidu ali nije Ninkova.
Da, ovo sam zaboravio, ako ne pogodi pita vas da li želite da nastavite. Ukupno ima 3 pokušaja a ako promaši sva 3 puta pobedili ste ga.
EDIT: Čak iako ne želite da nastavite posle prvog promašaja takođe ste pobedili

Ja znam za ovo, otkrila mi je VanGoga pre par meseci, od tada ga igram redovno sa dečicom koja mi dođu u goste :)))

Пробао сам са Бајом Малим Книнџом, и није хтело. Срање.

Ja sam danas čuo, zanimljivo je pomalo.

ako ne pogodi mozes da ubacis tu licnost

Ма спрдам се, био ми је занимљив сајт до јаја једно време.

Dobar je. Ja sam našla Džeja!

Probajte da zamislite sebe kao poznatu ličnost koju tražite. Slika koju vam izbaci kad vas provali je šou :)

Pokusaj sa čiča Vukajlijom. Meni je trebalo 5-6 puta da ga upamti.

E alal' ti patak ako su ubacio "čiča Vukajliju"...

Oma sam ga sjebo na Marka Vidojkovića. Zbunio sam ga time da se bavi muzikom, mislim što i jeste istina donekle, al se on samo na to fokusirao. :)

Ma gde... ni Vujakliju neće da nađe a kamoli "čiča Vukajliju" :)

BTW, pogađa i kućne ljubimce :D

hahaha, ima i fora ako stalno dajes isti idgovor

U 3. pokušaju sad je pogodio Vukajliju nakon 21. pitanja. Prvo je lupio profesora Baltazara, a onda me pitao da li je poznat putem Interneta.

Dva puta sam ga pobedio! Nije znao za Nikolu Ignjatijevića i Bobu Kovača :)))

Pogodio je Vukajliju iz 3. puta, prvo je lupio nekog Chan Zan tako nesto, a onda Forever Alone (lololo)

Ja zamišljao one dve voditeljke slagalice on mi oba puta izbacio Milku Canić! :)))

hahahaha, ja zamislio tog duha i on pogodio

luuuuuuuuuuuuuuuuuud 100%