Ko poslednji, pobednik (113)

  1. Koji drugari nato?

    Noć i veče!

  2. Buri i Borko....Uuuups gde se denuše?

  3. Neko će biti isprepucan večeras, vidim ja.

  4. Ha, ali tu je Igor i moj sinak!
    a znaš šta, nisam ni ja baš neka kilavuša ;)

  5. evo mene :) ko ovdje pravi probleme? A?

  6. Elek hoće da me isprepuca. Jel to lepo?

  7. Neko će biti biven...

  8. Eleke! Ne usuđuj se!

  9. nije lijepo...

    elek ne budi seljak... smatraj ovo kao poslednje upozorenje pred isključenje šut kartom

  10. Ja se bre ne plašim ni bubašvabe...

  11. Nato, ti si jaaaaaaaaaako hrabra onda! :O

  12. Dajte ljudi nisam se proveselio još od nove godine ko čovek. Moram negde da se ispraznim.

  13. Ma kidaj samo bahato brate. Isprazni se ako oćeš pošalji mi pvt i istresi se :)

    Staklena!

  14. Pa što moraš da se biješ? Što lepo nisi rekao da te odvučemo negde da se obločemo?

  15. Ljudi meni se puca, ko je spominjao tuču.

  16. Čo! :) Imaš pvt! (oduvek sam želela ovo da napišem na nekom forumu, kao da se ostali pitaju šta li se to mi domunđavamo a da oni ne znaju, kao da i ti sam nećeš posle pola sata proveriti ima li šta, a i nije ništa bitno.) :)
    Ne obraćajte pažnju na moju konfuznost, danima sam bila pod temperaturom. :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.