Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Ne idem u Gucu, ali isao bih da nije onolika guzva. Ne volim guzvu.

  2. ne idem u uguču,nikad ni ne bejah.jao,meni prokopali tri ulice,sve rovovi,mogu da se igram u blatu.

  3. Sad kad kisa napuni rupe, dolazimo na kupanjac, Maro.

  4. to jezo,biće i tobogana!

  5. šteta, ja sam mislio ove godine, ako nađem dobru ekipu... valjda 'oću... ma ti majstori su dosadni u 7 sai kad počnu buditi, mame im se nakalemegdanišem...

  6. jao,buše,čukaju,iskopali rovove,šljunak,ćuto blato,kamioni,bager,mogu da se igram tomb raider-a kako rekoh pre neki dan.izgleda mi ulica k'o stvorena i za pejnt bol.igra mi se pejnt bol,da.

  7. Koliko sam cuo od drugara koji je redovan u Guci poslednjih 15 godina ( od prvog do poslednjeg dana je tamo ), svake godine je sve losije. Iskomercijalizovalo se skroz. Kao i Exit, iz godine u godinu je sve grdji.

    Maro, spremio sam kupace gace, jos samo kapu da nadjem :)

  8. kapu obavezno i one naočare za ronjenje,a i da ti mulj ne ode u oke!:)

  9. Idi, bre, Maro...Sad sam sebe zamislio u Speedo gacama i umalo da se udavim kafom :)

  10. zdravo blejači!
    lepo je kad ne odeš na posao po ovakvom usranom danu...probudio sam se jebote u 1! oborih sopstveni rekird!

  11. Idi, bre, Maro...Sad sam sebe zamislio u Speedo gacama i umalo da se udavim kafom :)

    lolololo!
    ja te zamislih i sa kapom i naočarama i kako si skupio ruke,savio se i spremaš se da uskočiš u kanal:)

  12. e ja nikad nisam mogao vjerovati da ću morati noisiti tu kapicu, kad ono napraviše nam olimpijski bazen... i jebi ga, propisi su propisi

  13. Dobro jutro, Buksno. Koji si izgovor imao da ne odes na sljaku? Da upotrebim i ja, posto bi trebalo da krenem za pola sata.

    To bi bas bio prizor, Maro :)

  14. A, na koju foru da spakujes metar kose u tu kapicu?

  15. jezo,vadi se na proliv,imaš inspiraciju u nedavnom slučaju:)

  16. A, na koju foru da spakujes metar kose u tu kapicu?

    bićeš kao one gospodže sa turbanima:)

  17. Dobro jutro, Buksno. Koji si izgovor imao da ne odes na sljaku? Da upotrebim i ja, posto bi trebalo da krenem za pola sata.

    povišena tempera jezivi, i juče sam zbog toga otišao ranije sa posla, pa sam javio sinoć da ne dolazim danas, pa ugasio telefon:)

  18. pa ugasio telefon:)

    a,zato mi se napsovao majke neki džiber i pominje neku šljaku,nešto,ja bila pospana,pa mu zalupila slušalicu.

  19. Da, i preteklo mi je nekoliko pampura :) Ma, ce da odem, ionako cu sve zavrsiti do 19 h. Sutra bi valjalo da se razbolim.

  20. Jezivi, kad sam imao baš dugu kosu, pa izađem iz bazena ili mora, pa zamahnem glavom, a ono sitne kapljice vode padaju po vrelim ženskim telima, a one zinule i druluju na moju pojavu :)
    zajebi kapicu!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.