Ko poslednji pobednik (114)

  1. Ех, па да сам вешт, већ бих добио неки пвт са сисама, а оно курац.

  2. Nisi valjda to dobio na PVT,Samhaine??? :))

  3. Ћути, макар добијаш ПВТ, мени нико ништа не шаље већ 4 дана :(

  4. Od mene nije dobio ništa. Čak ni gej srce.

  5. Нисам рекао да сам добио, већ да сам требао да добијем. Мислим, колико се већ трудим, јбт.

  6. Jbt,jel' to nešto obavezno-da se redovno PVT-uje? :/

    ja sam onda totalno pasee.

    Idem da jedem,das' utešim.http://www.smileyvault.com/albums/userpics/10172/thumb_smileyvault-cute-big-smiley-animated-065.gif

  7. Немам знања, а немам ни среће. А ова стаклена нема срца нимало.

  8. Мислим, колико се већ трудим, јбт.

    Ti se trudiš? Izvini brate, nisam primetila. :) Ev' ti polugej srce. <3

  9. А ова стаклена нема срца нимало.

    Pa avatar mi sav u znaku srca, a ti tako! Nemaš petlje, tako se to kod nas kaže. :)

  10. А мозак јел имаш Самх? Гого ниије ал мало смори кад од њих 5 са којима нон стоп шаљеш пвт једноставно престанеш да добијаш иједан.

  11. Dobar vecer evribadi... :)

  12. Ti se trudiš? Izvini brate, nisam primetila. :) Ev' ti polugej srce. <3

    То шаљи неком другом, не контам ја те секташке знакове. Ајде реци све жеље, реци шта треба... и ја ћу урадим. Можда. Ако има везе са Синаном. Али оно, даћу све од себе.

  13. Vidiš, treba mi neko da mi izmasira stopala. Naravno, da bih se pripremila da stojim u redu dok čekam da kupim kartu za Sinanov koncert.

  14. Гого ниије ал мало смори кад од њих 5 са којима нон стоп шаљеш пвт једноставно престанеш да добијаш иједан.

    5? Тако ти и треба кад хоћеш све и одма'. Видиш како ја идем полако и никако.

    Стаклена, нем' ја тај фетиш, али оно, ако ћеш на Синана, ћу одрадим некако.

  15. Самх ја се зајебавам на тим пвт а ти муваш, није то иста категорија.

  16. Па не мувам, брате, видиш да и не шаљем. А што добијам, то су све претње због тролова и похвале од фан клуб Синана.

  17. Jela.Sad mož' i goli muški da padaju-neću da se uznemirim.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.