Ko poslednji pobednik (114)

  1. NEKA SI :))
    JA SAM PREMRŠAVA! :)

  2. Стаклена, нем' ја тај фетиш, али оно, ако ћеш на Синана, ћу одрадим некако.

    Ali ne radi se ovde o tvom fetišu, već o mojoj satisfakciji!

  3. Jaooo,kako nemaju uši da slušaju ženske rečiiii....

  4. Užas,Caro,propast.

  5. Mega glup poster :)))
    Ja sam za nega glasao

  6. ЈА СЕ ОСЕЋАМ НАБИЛДОВАН! трололололололо а јес глуп постер и памет наших полицајаца је зајебао. :)

  7. Jao,ovih dana mi je tolerancija zdravo jako opala. Nešto sam sva "natrićoškasta",ne mogu više glupost da trpiiiim!

    (Čast i čest izuzecima-i na Vuki i u mom RL).

  8. Joj,Caro,milos' ! :)

  9. :))) Šta te muči Gogo?

  10. Može li gluplje od babe? :)

  11. Ništa specijalno i sve odjednom. :/

    Naiđe tako govnast period u životu,pa ono-ćutim i trpim dok ne prođe. :)
    Al' lepo od tebe što pitaš :)

  12. Može li gluplje od babe? :)

    Može :)

    http://vukajlija.com/posteri/miiiliiisaveeeee-72477.jpg?1298287547

    Naiđe tako govnast period u životu,pa ono-ćutim i trpim dok ne prođe. :)

    To, to, život je kao tower bridge - čas si gore čas si dole :)

  13. Ovo sa Milisavom mi se čak i sviđa! Daj link ako je još uvek u životu, da stavim zvezdu.

  14. nemam link, ovo je sa konkursa :)

    Jbt, mi kao da se znamo ili mi se čini?

  15. To je zato što se srećemo na kojekakvim forumskim temama, pa slobodnije komuniciramo. :) Mada ovako privatno, šta znam, ako si iz Šapca ili iz BG, možda smo se i sreli ponekad.

  16. Mada ovako privatno, šta znam, ako si iz Šapca ili iz BG, možda smo se i sreli ponekad.

    Ne znam da li se šališ ali malo me brine taj tvoj otvorenije stav. AL jasno je da se šališ :)))

    Mada sam čuo da ljudi ovako u realnom životu često čupaviše i bradati al to ne mora uvek da bude slučaj :)

  17. Opušteno čoveče, družimo se svi na temi, svi se "znamo". :)
    A po avataru sam mogla da pretpostavim da si čupav i bradat, tako mi je nekako logično, ispravi me ako grešim!

  18. Pa zapravno ne grešiš, jesam i čupav i bradat.

    Riba me je jedno vreme zvala GMAZ, ne znam zašto ali CILIZAR je to olololloolollo