Ko poslednji pobednik (114)

  1. A hoćeš pokušati onako na prepad da upadneš?

  2. misliš da je stvarno istina to za kamenac? nikad se ozbiljno nisam o tome raspitao, ali vodu koju ja pijem sa izvora ne može zamijeniti ni jedna flažirana...

    jel ima u srbiji negdje da se kupi kruna voda?

  3. Pa, ako se zadesim tamo, pokušaću, nije da neću. xD

  4. Пиво је за пичкице. Треба да кидамо раџу к'о прави Крајишници.

    http://www.youtube.com/watch?v=piP5yq5Bl8s

  5. Možda ima negde, nisam viđala. Znaš kako, ja sam stalno pila česmovaču, još je kao solidna u mom kraju, pa mi na ultrazvuku videli malo peska. E sad, jebem li ga, nije mogao tek tako nastati, a i vidim po onom električnom lončetu za kuvanje koliko se brzo nataloži kamenac, svaka 3-4 dana moram da ga skidam limuntusom..

  6. Ja krajišnike jedem za užinu.

  7. I ja sam nekad, ali sam skontala da su kalorični..

  8. ЈАО, ЛЕПИ МИЋА СКИДА СИНАНА!

  9. Да вас питам нешто.Да ли могу у тим електричним , пластичним лончићима за кафу да се кувају јаја?

  10. Pu, što ne reče pre no što sam nagurala kilažu. xD

  11. I ja sam nekad, ali sam skontala da su kalorični..

    AMIN! MI KRAJŠNICI SMO NAJBOLJI I JEDINI PRAVI

    ja taj kamenac nikad nisam ni kontrolisao, jer nemam neke probleme, ali ljudi iz mog kraja često imaju... a i to sa lončićima se da primjetiti...

    jebemliga, moraću malo obratiti pažnju, ali se uvijek iznerviram kad ljudi ovdje kupuju vodu... aj da si u vojvodini pa da i razumijem, al ovdje planina, čisto, ljepota jedna i on kupuje jannu, jebala ih jana

  12. Ne znam, Laki, verovatno nije preporučljivo, popucaće im ljuska od nagle promene temperature, pa će ti iscuriti belance i napraviti sranje.
    Storma, ja sam na dijeti, proždirem samo mlade dečake, oni su dijetalni. ;D

  13. Ćao društvo!
    L@ki, mislim da ne mogu da se kuvaju jaja u tom lončetu, valjda ako pukne iscuri belance može da zapadne u taj grejač...inače, znam ljude kojima je to sranje eksplodiralo.

  14. đe si natant

    e idem na drijemku jedno pola sata pa se vrćem...

  15. Ajde.
    Ja kod kuće imam onu aparaturu za vodu sa velikim balonom što viđate po nekim firmama, s obzirom da mi je flaširana voda stvarno neisplativa, a ova iz vodovoda ima i miris i ukus.

  16. Koliko košta to čudo?

  17. Aparat ne košta ništa, sklopiš ugovor na mimimum 2 godine i naručuješ vodu. Baloni su od po 19 litara i koštaju 420 dinara. Kad naručiš prvi put, moraš da uzmeš 3 balona, a posle kako potrošiš tako ih pozoveš, oni donesu pune, a odnesu prazne. To je to.

  18. Kako ti se onda ne isplati flaširana? Mi uzimamo one od 6 litara, oko 60-70 dinara košta.

  19. ne da se spavati, a ni učiti... ipak ću morati malo ovo drugo :D

    e to je odlična stvar nato, razmisliću o tome

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.