Ko poslednji pobednik (114)

  1. Baloni su od po 19 litara i koštaju 420 dinara

    to je 22 din/l, 110 dinara balon od pet litara, ako kupuješ na litar ili dva ambalažu stvarno je neisplativo, ali ako kupiš balonče od 5-6 litara...

  2. E, ja ne znam gde ti kupuješ po toj ceni. Ali i da ima, na aparatu imam i vruću, koju koristim za nes i čaj, a i ne moram ja da je teglim, već je donose na ramenima mišićavi momci, uvek veseli i nasmejani :))))

  3. jebo te, staklena, to kod vas niže od džabe...

    kod nas pola litra te krune oko 30 dinara...

    a ja sa takvom perem suđe

  4. na aparatu imam i vruću,

    e ovo je po meni ključna prednost ovog aparata, a još i kad bi neke koke zaposlili samo da dovoze, a ja da iznosim, to bi bio pun pogodak

  5. a i ne moram ja da je teglim, već je donose na ramenima mišićavi momci, uvek veseli i nasmejani :))))

    OVO je dobar razlog da razmislim o tom uređaju, jebeš cenu. :)))

  6. A zaboravih još nešto. Na aparatu imam i mini frižider tik ispod onih pipa za vodu. Vratanca su providna, jedna polica, na svaku stane po 6 limenki. Imaju i varijantu umesto frižidera sterilizator, a to obično uzimaju oni koji imaju bebe, pa zbog flašica.

  7. Kako si krenula, još ćeš me nagovoriti da ostanem u drugom stanju. :)) Treba da se baviš marketingom...

  8. Ali to nije sve!
    Neću više :)))

  9. Nato, Nato, na šta me nagovori... :))

  10. kakav je to novi avatar??? i tako... ja pobjeđujem...

  11. Trudnički, a ona nikako da prokomentariše, pa da menjam. Ne bih da slutim.. :)

  12. Ahahaha, ludačo :)))
    Sad sam tek videla, tamo u drugom tabu nekoga čitam pažljivo!

  13. Uh, dobro je, taman pomislih da je vreme za spremanje benkica. :))

  14. Da, da ...i da kupuješ sterilizator. A još nisi našla pravog, kukuuuuu!

  15. ccccc krajnje vrijeme došlo... al' dobro sad se ta djeca mogu i naručiti i bog te veselo :)

    tako jedna moja nastavnica, zašla u godine, nije našla pravoga i naručila i rodila bebu

  16. Jel birala iz kataloga?

  17. Dobro veče :) Kakva su vas to deca spopala? :))

  18. Mislim da ima u novom Oriflejmovom katalogu na popustu.

  19. hahahha ne znam, al vjerujem da je nije... voli žena da eksperimentiše, jer da nije tako s obzirom na njenu ljepotu, mogla je da izabere koga oće u gradu da obvi takav posao :)))

  20. de si fmn, šta se radi?