Ko poslednji pobednik (114)

  1. Ahaaa, plovim plovim i ribu loooovim :)

  2. Вечити дерби: Ужице - Чачак.

  3. Male čarke pred večiti derbi.

  4. Не не деране, криви смо ми што смо се склањали

  5. Džanki sluša Balaševića, pa se raspevao. Ako, volim ja kad je on veseo, ljubi ga majka!

  6. Ti sto kazu "u Uzicama" nisu kroz Uzice ni prosli...

  7. Ma Džeri, to su neki čobani budale :)

  8. Prvi put čujem u Užicama, a bio sam rezident predugu godinu.

  9. kake užice kaki čačak kaki bakarači... mrkonjić JEBE

  10. добар дан квак :)

  11. Des Matrikse. :) Šta se radi?

  12. Ништа, весело квакћем и поносим се својом новом врстом, патанима ( пандан-патка) :)

  13. Nisam znala da je katastrofa u Japanu već stigla da ostavi mutagene posledice. :)

  14. Добра досетка али нема везе са Јапаном, сам сам мутирао јер сам сувише био у језерцету али не могу да се одрекнем панданског корена. :)

  15. Jedan moj ortak ima nedimak pace jer mu je deda stavio mokre pacice u rernu malo da se prosuse, pa zaboravio na njih.
    I deda i cale imaju taj nadimak.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.