Ko poslednji pobednik (114)

  1. Auuuuuu, drugarica moja tako stavila patike.. Budala. Srećom, nije otišlo predaleko.

  2. A kako od ovoga da nam bude bolje kad joj curi voda iz očiju??

  3. Зајеби воду, него слушај тај османлијски глас, душу лечи. А видим и нови аватар, овај је мало светлији, то ми се свиђа.

  4. Malo se igram, menjaću i ovaj uskoro.
    Odslušala sam celu pesmu, verovao ili ne, i osećam se kao da sam ponovo rođena! Nekako sluzava i plače mi se. :)

  5. Бољи ти овај него онај секташки, ја сам мислио да си мушко. А Синан лечи, рекао сам ти ја, сад има да ти линкујем у пвт једно 50-ак песама па цепај...

  6. Što sektaški, umetnički bre!
    Ma gde leči, ne sluša se to na 0 promila alkohola u krvi, opasno je!

  7. Јбг, спремам се за вечерас па морам да се наоштрим. И овај сајт пун неких уметника, јбт. А шта ти слушаш, а? Неке уметнике, контам.

  8. A Samhaine, jel tebi to nik zbog onog keltskog praznika ili benda?

  9. Au da, večeras je petak i normalni ljudi idu do diskaća da đuskaju..
    Ma slušam šta god mi prija u momentu. Od Baha do Bloodbatha, nemam ograničenja. E jedino što nisam spoznala momenat kad mi je Sinan prijao..

  10. То ме је питало једно 50 људи на окупљању, добро је па ме ни овде није заобишло.

    Укратко, био сам наварен, гледао неки филм, ту се споменуло и јбг, пало ми прво на курац кад сам се регистровао.

  11. E jedino što nisam spoznala momenat kad mi je Sinan prijao..

    Нећемо да се вређамо.

  12. Čuj vređamo? Pa to što sam ja kratka za neka životna iskustva (tipa Sinana) ne bi trebala da bude uvreda tebi, bar tako ja kapiram.

  13. минхен води 1 0

    ТООО СИНОВИИИ

  14. То ме је питало једно 50 људи на окупљању, добро је па ме ни овде није заобишло.

    Укратко, био сам наварен, гледао неки филм, ту се споменуло и јбг, пало ми прво на курац кад сам се регистровао.

    Jebiga, ja sam za tu rec cuo ovde, zbog tvog nika, pa sam tek kasnije saznao da postoji bend, pa kad sam gledao o bendu vidim na vikipediji clanak o keltima itd.

  15. Ако вређаш Синана, вређаш и мене. Али опраштам ти ја, пошто:

    http://www.youtube.com/watch?v=wfmiy_t3vnE

  16. ЛУДИ, написао сам и ја деф. о томе, али нешто као мини вики чланак.

  17. Za svaku situaciju ima pesmu... Svaka čast, Sinane LJUDINO!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.