Prijava

Tema za sve koji rekreativno igraju haxball. Nema nikakve veze sa Bilo čim drugim, egzistira kao takva i ne bakće se tehnikalijama bilo koje vrste.

Šifra za sve sobe je "vuka"

Dakle ajde da samo kreiramo sobu i igramo HaxBall.

Hoću ja da igram,ako mogu.

Ha!
Ne možete vi bez nas, propašćete odmah :P

Mojne si Xela :P
Brate pa Bond i Senka imaju najbolje sobe a oni nisu masoni. Propašćete vi bez njih :)

Ko ima dobar net nek kreira sobu, ovde ostavi link i to je to.

Izvinjavam se Bondu što se tema ne zove Milka Canić :)

Дивно.Драго ми је да се хекс бол шири вукајлијом,али пошто ћете ви смо да играте хекс бол и зајебавате се немате никакво право да у свом имену садржите ХБСВ јер нисте никаква организација нити имате везе са нама тако да ургирам да се наслов теме промени!
И нисте ви никакав Б тим , јер не играте са нама нити сте наши чланови.

Promeniće surovi ako ga lepo zamoliš ;)

lololololo, koji TRIP

ne verujem koliko je evoluirao jebeni haxball!

I Priča se da l@ki stoji u špicu i da ga boli kurac da se vraća u odbranu jer je faca!

Caro moraš i ti početi da igraš, ne budi StefanKostić, on jedini ovo ne igra ;)

ne verujem koliko je evoluirao jebeni haxball!

Rek'o sam da sam stvorio čudovišta lol

Ајде не спемујте им тему, нека их нек играју.

А ми ајде да играмо на наш ХБСВ

Koji L0L, igrao sam ja haxball u početku ali me smara verovali ili ne. Sada sam skino dead space prvi deo, igra jaba kevu. Kakav crni haxball da igram :)))

Al naiću nekad!

Фасцинира ме чињеница да ми Срби и у овакво баналним стварима као што је палијање Хексбола мора да се поделимо у 256 фракција и гложимо међусобно.

Па де си ти двајте нема те од оног пропалог турнира, што не играш мало са нама?

Jer ste sjebali hax, promenili milon šifara, ne date nikome u rep, četujete i psujete umesto da igrate hax (mislim na pojedine masone, al jbg ukaljali su vas sve).
Zato je otvorena ova tema, za one koji samo hoće da igraju bez smaračkih gluposti.

(mislim na pojedine masone, al jbg ukaljali su vas sve).

Slobodno piši moj nik neću da se ljutim :)

Ма повредио сам прст, да нисам данас би можда играо и у Реалу...

Сморило ме јбг, а и не могу стално да гледам и чекам заказане утакмице. Можемо палијати овако повремено, што да не. Видео сам да ти и Лаки дељете у некој новој лиги у Обилићу, само цепајте. Ја ћу бити навијач. :)