Prijava

Zelene oci bile su moje, te divne ici ko sunca sjaj xex

Znam Lika koji je otvorio kafanu i ladno zabranio ciganima da ulaze (u tom lokalu je oduvek bila kafana i uvek su ganferi pravili sranja, malo malo pa marica).
Normalno, mangovi mu napakuju inspekciju, ne znam samo kako ih nije mrzelo da se cimaju.
Pod pretnjom zatvaranja Lik počne da pušta gancije, ali istovremeno podiže cene pića (rakija je bila tipa 150 dinara), i počne da pušta guslare, non stop.
Istrebio ih do jednog u roku od 7 dana.

Pa super poslovni potez je uzeti kafanu gde su cigani obitavali i pravili probleme.

Koi je autor na Vukajliji i preslikan je Vuk Drašković al preslikan. Samo deblja varijanta

ја сам чуо панинаро

dje ja deblji od draskovica jeste ludi vi

Oko stomaka najviše XD

ја не знам то дал си дебео ал сам од више људи чуо да си исти вук

kojih bre ljudi samo me mesja i smarko znaju. i dilan.

а откуд знам ко је раширио причу

Paninaro je ustvari Vuk, a nama su posle onog atentata uvalili paninara, otud i propast srpskih cetnika sa ravne gore

Pa eto Pani, neko od te trojice te je ogovarao.

Знам лика који је пред интервентном стао са мотором диго га на задњи точак и нагарио до краја улице , ови док су сели у кола он већ одфуро.
Знам лика који је дошао Терзићу (Звездану) и продро се Терзић Маша лиже муда наша :))
Знам лика који је пребио контролорку ноћног буса у Бг :))
Знам лика који је случајно запалио фризерски салон (има у новинама хаха :) )
Знам ликове који кад су ишли да бију једног лика ушли му у гајбу док је овај спавао спремили фино кафу , јели пили ово оно и кад се овај пробио пребили га и отишли (жива истина)
Знам лика који је пао на екскурзији у Италији јер је крао ЦК одећу
Знам лика који је пребио 6 цигана (Звездаша) и то их је бааш изуо

Знам лика који је поломио нос саксијом у главу другарици у првом разреду основе
ШОУ

могао би до сутра да пишем

па ајде баш да видимо да ли би могао

znam lika koji i dalje preskace tramvajske sine

хахах некада су београдски мангупи ложили ове које дођу у Бг како требају шине да се прескачу како их не би рокнула струја

ja ne preskačem, ali nekako isplaniram korake da ne stajem na šinu