Prijava

Za razliku od opsteprihvacenog misljenja da su Aboridzini jedan narod, oni su imali preko 300 raznih narodnosti i jezika.

kako se zove bombas koji kara drvo
bambus

kaptnharlbrovasta pojavo, da li si znao da je 50 posto svih ljudi koji su ikad ziveli umrlo od malarije?

Ne kvarite temu, pljujte se u porukama.

Bombas daj izvor za tu informaciju o malariji. Hvala.

To može da se desi jednom u 50 godina u banana državama kada je mrtvozornik nestručan/pijan, a uzrok "smrti" npr hipotermija

https://www.ranker.com/list/real-people-who-woke-up-in-morgue/amy-robleski

Primeri iz SAD, Poljske, Japana itd, 16 primera ukupno.

Radim autopsiju na tvom argumentu.
Pardon - obdukciju.
Ali sa sigurnošću mogu da tvrdim da taj neće da se vrati medju žive.

Ne znam ali znam da si se ti, covek od 40 i kusur ovde na ovom sajtu, naocigled svih prisutnih, prepucavao s nekim detetom koje spava u sakou i kravati jer nema za pidzamu.

Brt moji pacijenti kad umru, umreli su lol

https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%90%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B4%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8_%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7

Anegdotalni dokaz je logička greška koja nastaje kada se potvrđeno ili nepotvrđeno iskustvo, anegdota, koristi kao dokaz za iznete tvrdnje. Iskustvo može biti personalno, iskustvo treće osobe ili daljeg poznanika, ali u svakom slučaju iskustvo nije adekvatno zabilježeno i nikako se ne može zaključiti ili proveriti. Radi se o logičkoj grešci zato što anegdota ne može biti dokaz.

I kako na kraju čovek da zna dal je umro?

Ako je pojeo onda je umro a ako je pojela onda je umrela.

Шта 50%, свих 100% су умрли од маларије.

A pazi - ovo su samo oni koji su se na vreme probudili, pa se za njih zna.
Zamisli oni koji se probude u grobu. Ili u onu vurunu za kremaciju. Ovi slučajevi su samo vrh ledenog brega.

Uh brt setih se sad neke emisije na tu temu kad si već to napisao. Otkopavali grobove i nalazili u sanducima izgrebane poklopce i polomljene nokte krvave na ljudima. Kao ljudi se budili iz kliničke smrti, pa grebali u panici dok se nisu ugušili.
Je zi vo

To, to. Tako da Zapata verovatno nosi na duši preko nekoliko takvih nesrećnika.

Čekaj bre postoje sigurni znaci smrti ne možeš nikoga da pokopaš bez potvrde o smrti koju izdaje doktor u bolinici ili doktor mrtvozornik na terenu. Mrtvačke mrlje itd...

Ja ne sumnjam da se to dešavalo pre 200 god, i da se sad desi sporadično u zaostalim zemljama ali amerika, hm. Ne verujem

Zap priznaj da radiš u Balkan betu kod Simpa, nemoj da pametuješ oko autopsije kad ne znaš.

Znam da je Toma Smor pisala ovo nego reko aj iz sprdnje gledam šta pišu ljudi po temi islppirao sam tekst i nalepio ovde iz razliga što su to drugi njoj radili reko setiće se neko fore možda, čisto da zaživi tema

Milanče Radosavljević je živ sahranjen. Udarila ga struja. Cigani ga otkopali da mu poskidaju zlato i ukradu armoniku i spasili ga.