Moram nekome da se pohvalim

  1. Да се похвалим, да не буде како само спамујем. Напредујем на усној хамроници.

  2. Пеки, на наступу код мене у вароши.

  3. Видео сам се са Урошем јуче :) ♥

  4. Vidim da ce ova tema zbog Doppie uskoro da postane "Moram nekog da povalim"... :)

  5. Морам да похвалим.

    Извуко сам чепиће за ретро боцу, одох сутра вероватно да је узНем. :)

  6. Napredujem sa skidanjem Medallion's call. Sad još blek prl i hiz a pajrat, pa da sklopim u cjelinu jednom...

  7. Stvarno me palite kao šibicu. :)

  8. Ја и Фејз смо сморили све који су нам се нашли на путу.

  9. Имадох прилике да чујем Death Saw јучер.

  10. Урош
    Ја и Фејз смо сморили све који су нам се нашли на путу.

    Да, Пајко је лагано побегао од нас са станице двојке лолол ПАЈКО НЕ БЕЖИ ДЕЦХКО!

  11. Ово је за похвалу.

    Управо сам видео да ми се у орману налази пиџама са Снупијем !!!

  12. Održavam Cukića na Svaštari već skoro godinu i kusur dana. Fak jea

  13. ortak mi poslao ovo na mejl... smejem se već deset minuta:
    http://www.youtube.com/watch?v=x3wcO-hBAV4

  14. Ne razumem ja njih ništa šta pričaju. :)

  15. A joj, ovo za izbore... Tek sad vidim :)) Baš je fora :)

  16. АХАХАХАХАХА која рекламааааа ахахахахахахаха, одлично!

  17. Jel može neko da mi prepriča reklamu, jer ne mogu na poslu da gledam YT?

  18. Hahahahahahahahahahhahahahaha

  19. Nato, budi se devojka i vidi lika u krevetu, ona kao iznenađena otkud on tu, on joj kaže na makedonskom 'Dobro bilo sinoć, a?' i ona ustaje i odlazi iznervirana u kupatilo i govori mu da ode, u fazonu 'Šta mi je ovo trebalo...' i lik kaže 'A ne, ne idem ja nigde, ostajem ovde još naredne 4 godine' i na kraju slogan 'Posle jebanja nema kajanja.' Tako otprilike :))

  20. Ahahahahahaaa, hvala Forget!
    Pa ovo naši kreativni timovi za kampanje neće moći da prevaziđu!!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.