Moram nekome da se pohvalim

  1. Električare, od danas nema više pijenje. 0,3 majstore. Nemoj poslije da nismo znali.
    Inače, važi anegdota da su najveći alkosi željezničari. Kažu, staviš kravi ž. kapu na glavu, a ona pravac u birtiju. Poslije njih-električari.
    Čestitam!

  2. Edsone, mislim da su prosvetni radnici ipak na nekom od prva tri mesta...

  3. Ahahaha... Bruce. To sam propustio, a sva je prilika da je tako. To je dokazano analizom uspjeha osmoškolaca na maloj maturi. 65% nema blage veze sa životom, a njihovo "znanje" je produkt naših prosvjetara. Bog me ubio ako nisi u pravu.

  4. Ih što ste zlatni, hvala vam. A ovo za elekrtičare da piju ko smukovi je istina. Mada vojna lica su isto ispičuture samo takve.

  5. Rezervisao sam more sa djevojkom za 29. jul,a samim tim imam vremena da odem sa ortacima na Ohrid 20., tako da ce ovo ljeto biti pun pogodak. Fak jea!

  6. Možda ću jebati ovog ljeta. Možda.

  7. Možda ću jebati ovog ljeta. Možda.

    Malo li je.

  8. Juče su mi se desile dve izuzetno uzbudljive mada sasvim različite stvari.

    Najpre smo, u polufinalu Bunte lige u Kelnu, gubili 1:0 od ekipe sa Visoke trenerske škole, momci svi u treningu, neki igraju baš jebeno. E tako je bilo do 87. minuta, a onda smo im za tri minuta munuli dva komada, ja asistirao kramponom kod prvog. Ludilo.

    A onda dođem kući, sa mojom frau gledam ovaj novi film sa Raselom Krouom (btw, nije loš) i bebek se prvi put mrdne za svog tatu. Samo malo se mrdnuo u stomaku, ali sam ja osetio. Jebote...

  9. Ono kao, dala poslednji ispit.

  10. Bravo, messalina. Koji faks?

  11. Mess, misliš poslednji poslednji? :) Svaka čast! :)

  12. O čestitam, znači još malo i diploma je tu.

  13. Pa... poslednji poslednji valjda, ali ostaje još diplomski. Fala :)
    FON Čak.

  14. BUDŽET BRE BUDŽET! 397 OD 400 NA BUDŽETU PROKLETOM! JEBEM!

  15. LJOLJ!!! Čestitam Remi boj.

  16. Bravo Reme budući nolajferu! :))

  17. Bravo kolega :))) Nada crkava zadnja. Joj evo meni piva. Eto meni gajbe piva :DD

  18. To Reme, jel idemo na Still of the Night od 20 minuta? lololo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.