Moram nekome da se pohvalim

  1. Jao, kako divno. I bre, nemoj tako, pomislići ljudi da ne znam šta to znači, a ja sam obrazovana mlada dama :D :D

    Daj, ma znaju oni da se ti razumeš u te stvari. Nema ništa ružno u tome što voliš moj velt šmerc, bejbe.

    http://www.youtube.com/watch?v=aFefw8J111U

  2. Sad sam radio jogu. haha

  3. Danas mi je prosek konačno prešao 30!
    Nakon godinu i po' dana na sajtu!

  4. ja apsolutno ne radim ništa kako treba, eto da vam se pohvalim ._.

  5. Zaspao sam pijan zagrlivši mravinjak, pa kad su počeli mravi da mi idu preko ruke, mislio sam da mi je utrnula ruka.

  6. Danas mi je prvi vukajlijaški rođendan, jej.
    Tortu mi pošaljite na PVT.

  7. Došla Milica. Sad ne moram nimalo gledati postere. :)

    Srećan vuđendan, industrial! :)

  8. Jeeej, došla Mylyca!!!!!! :))))

  9. Otvaram dupli nalog. Oću opet da sam anoniman.

  10. Pobeže nam butina i to oće da se pohvali , sve radi sa stilom DECXKO !

  11. Sa stilom, jašta. Nego, imam nemoralnu dilemu. Ako sam ja već dupli, onda će dupli mog duplog biti...?

  12. Došla muluca, sad će da odbanuje Mil'cu.

  13. E jebeš mi mater htio sam normalno da zaspem uvijek mi donesete neku začkoljicu , ođe ne treba ulazit , ti si dupli profil tvog duplog naloga..

  14. Izvini, Verbalni:)

    Nisam dupli, zaebavam se. Al planiram da imam dupli da bih sebe pratio. Kako bi kul bilo samog sebe pratiti, mora da je nenadjebiv osećaj.

  15. Forevr aloun fazon. :)

  16. Sa stilom, jašta. Nego, imam nemoralnu dilemu. Ako sam ja već dupli, onda će dupli mog duplog biti...?

    Kao u onom filmu, kad lik napravi klona, pa klon napravi klona, i tako par puta, stim što je klon svaki put sve gluplji i gluplji! Na kraju postaju retardirani!

  17. Kako bi kul bilo samog sebe pratiti, mora da je nenadjebiv osećaj.

    Evo, ja ću da te pratim :D

  18. Evo, ja ću da te pratim :D

    Manijakušo. Mojne ti sad okačim onu pesmu JK. A fak, ti bi to volela, zar ne?

    Forevr aloun fazon. :)

    Ako smem priupitati, ali šta znači taj fazon? Čuo sam ga X puta (isto ko onaj kurac s onom kiflom) i nikako da skontam.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.