Moram nekome da se pohvalim

  1. Roštiljao sam dva sata. Nahranio sam 10 ljudi. Na kraju sam opet ja najviše pojeo. Kobasice ljute, ćevapčići reš, piletina sočna. Ja roštiljam! E da, nabacio sam na kraju i nekoliko houm groun paprika, ma milina.

  2. Ništa tikvice? Pf..

  3. Pa još i baklavu da zapečem na roštilju i poslužim?
    EDIT: Tikvice isključivo za pitu ;)

  4. Kakve bre tikvice nato, ne skrnavi se meso povrćem!

  5. evo da se pohvalim da sam se za 7 dana boravka u Bosni uspjela udebljati 2 kg

  6. Znači to je recept za nas mršave. :)

  7. Ja da se pohvalim da sam za vreme boravka u Luksemburgu ostareo 5 godina...:-)

  8. Dođi kod nas da se podmladiš :)

  9. hahahah vucice pa za vas mrsave da, burek svaki dan, sira i kamaka, cevapa goleme kolicine... al nama sa guscetinom to nikako nije preporucljivooo :)))

  10. Znači to je recept za nas mršave. :)

    Ja za mjesec nabacim 6-7 laganini. Već sam gore 2 kile, za 9 dana :D

  11. Sve to jedem ali umereno i ništa. Pozli mi kada se pretovarim. Izgleda da za mene nema nade :( Hoću dupe da mi landara!! :((((

  12. Kad ga Vuk opali da se trese još 3 sata :D

  13. To! Ali ne 3 sata. Sat je dovoljno. :)) Jedno 5 kila da nabacim i da budem mirna.

  14. Pa Vučice navrati, ima vukajlijaša iz Bosne. Dok kod svakog odeš na ručak, eto 5 kila ;)

  15. I stomačnih problema od prejedanja. :))

  16. Ma jok, samo čaj od HAHE ;)

  17. Podseti me za čaj. Idem da pristavim.

  18. vucice dodji da te nahranimo :)))
    a dub znaci odprilike smo isti po dobijanju kilaze za vrijeme boravka u Bosni :)

  19. Jesmo Eklipso, odgovara nam klima.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.