Prijava

Fala drugovi
Visoku tehnicku skolu celt

Hahahahah idi u picku materinu cime se ti hvalis

Čestitam :) sad u nove radne pobede

Maestro, naći će posao prije nego neki ekonomista, pošto ekonomija nije posao xD

cestitam.to se sad trazi, zivimo u dobu tehnologije

it strucnjaci svuda su trazeni sad

oni su na ceni sto se kaze

da, sad prvo pitaju jel znas da radis na racunaru

pa da, tu su pare sad, word, excell ako znaš npr. isto

Mozes da radis na racunaru i bez diplome

pa mozes

malone xd
(ovo na kraju malo glup skec ali legenda nba svakako)

Ja učim excell oću da se zaposlim kod čovića nisam gadljiv na pare od dece sa kosova jbg

zvoni mi tel vidim nepoznat br,ja se na nepoznate br ne javljam nesto me strah od toga al to sad nije vazno.posle min stize poruka kaze cao ja sam ivana volela bi da se vidimo, cula sam da dobro jebes.reko ko ti to reko gde si to cula, pa znas moja drugarica mi rekla ona je bila kod tebe jos odavno ali i dalje prica o tebi kaze da si najbolji.obavimo mi to i posle je pitam jel i ona misli da sam najbolji kaze da jesam

Nemam nikakve obaveze cijele nedelje, sinoć sam legao u 8, zaspao oko 9 i 15 i probudio se oko 8 i po sad da pođem na trening, rekoh jebeš trening sad, vježbaću noćas. Sad sam baš srećan i naspavan :)))

Nakon 5 godina guljenja u sns-u, konacno sam dobio posao kao prodavac u win-winu!

Jutros sam odradio posljednji radni dan na državnoj sisi i konačno ću imati sve vrijeme svijeta da se posvetim onome što najviše volim da radim.

Pustio sam goveđim mozgovima jutros Debisija da svira na najjače i na jebenom ripitu 7 sati je sviralo, zgledali su se kao da sam ih govnima namazao otprilike. Jebene starlete i megatrend studenti zaslužni socijalisti, usraću se od ovog naroda majke mi

https://www.youtube.com/watch?v=4fvo_iOuSck

Volim vas sve.

Sto rece direktor Perici : "Sve razumem Perice, al koj ce ti kurac ta zuta boja?", tj. gde nadje Debisija da im pustis?

zato što mi je ovo omiljena kompozicija i slušam je uvijek kada sam srećan, generalno me čini srećnim i spokojnim

Ako je tako onda u redu

Zaljubio sam se ponovo, mislio da više nikad neću.. I to baš onako do ušiju, možda je i proleće nzm al do jaja mi je

Jel obostrano i imali šanse da nastane nešto više ili ćeš samo da doživljavaš vizije u glavi?