Prijava

Hahaha, znači ja ne tražim ništa do 2045

Ali zamisli situaciju - dolazi čovek kog nisi video od kad je čoko bananica koštala dva dinara, u medjuvremenu se razveo, oženio, opet se razvodi, našao smisao života, pa ga izgubio, našao drugi, pustio stomačinu, osedeo...I donese ti platu koju ti je zakinuo pre 16 godina, inače prvu koju sam zaradio u životu. Gadne stvari, ne znaš kako da se ponašaš.

Nepušač od danas. Jebale vas cigare

Cujemo se za dva dana ;)

Pa dal sam toliki retard da razmišljam samo o cigarama. Kao, ajde da prošetamo. Ne idemo da pušimo cigare, daj da sednemo negde da pušimo cigare jel imaš cigaru jao gde su mi cigare trči do trafike dajte mi cigare da pušim

Ajde molim te.

Stratimir sam ne znam kurca

Verovatno ćeš mi još reći i kako su cigare veoma zdrave i da utiču na sveopšte poboljšanje organizma

"ljudi" koji prestanu da puse pa pocnu najstrasnije da pljuju po pusacima najgore osobe definitivno sig (sig)

Čoveče neću da lažem ljude i nagovaram ih da sebe truju i uništavaju. Pluća me bole, nemam kondicije, kašljem, užas i strahota. Šta treba, da navijam ljudi samo napred, lažite sebe cigarama i u međuvremenu razvijajte sve uslove za rak pluća?

Treba da te boli kurac sta drugi rade. Ok?
Jel ja treba sad da pljujem ljude koji piju alkohol a ja ne?
Ne brt, boli me kura. Radi sa svojim zivotom sta zelis.

a jok oni ne znaju da su cigare stetne nego treba ti da ima kazes/a zasto onda mrzite narkomane./i pedere.i oni samo rade sta hoce

ja sam nekad pusio 3 kutije i pio litar kafe dnevno i jedan dan sam samo rekao sebi predikam,.majkl tajson mi je mnogo pomogao on mi je bio najveca inspiracija i motivacija kad vidim njega nije mi tesko da vezbam dobijem volju odma i tako sam preko znoja izbacio sve toksine i doveo se u red

najvise mrzim kad neko kaze-ih znam coveka pio preko 70 god svaki dan i umro u 96./ili
ma ne cigare ne izazivaju rak.znam coveka pusio preko 50 god po 6 kutija drine dnevno.kao kad bi neko rezonovao da moze da prezivi pad aviona jer je neka zena prezivela

Sustina je da
Radi sta zelis, pusti druge da rade sta zele, boli te kurac

ako neko zeli da te opljacka ti bih ga pustio..ma jeste svi ste vi dobri preko interneta

Druze ovde pricamo o porocima kao sto su alkohol, cigarete, kafa itd....
Usao si u dio zakona otudjivanja tudje imovine, veze s ovim brate...

добра књига

Druze ovde pricamo o porocima kao sto su alkohol, cigarete, kafa itd....
Usao si u dio zakona otudjivanja tudje imovine, veze s ovim brate...

Pa dobro, nikog ni ne boli kurac sta neko konzumira kuci ili na nekom mestu gde se to inace konzumira. Najvise sam mrzeo u Srbiji kad neko pusi na radnom mestu u zatvorenom, a posao mu je da radi s ljudima, tipa administrativni sluzbenik ili profesor na ispitu, itd. Izadji uvece napolje pa se osini od alkohola, zgutaj tri pakle cigara, bodi se u venu, boli me dupe, al nemoj da mi dimis u facu kad nismo izasli da blejimo vec da predam jebene papire.
Licne slobode su ogranicene tudjim licnim slobodama.