Moram nekome da se pohvalim

  1. To je sve zato što nosiš maramu sa lišćem mariuane.

  2. Nadam se da neće biti potrebe za žalbom... Al' upamti, ako budeš upisao neki jezik, momci mnogo dobro prolaze, naročito kad je usmeni, valjda šarmiraju profesorke, šta li... :) Još upace i neku šalu, ove se samo kikoću :)) Tako da... don't worry! :)

  3. Ali. Ja sam upisao ruski? Ja sam na popravnom završio sam prvu godinu? :) (Delimično)

    Dabe, 'tkud znaš?

  4. Mislila sam kad budeš upisao faks... Naravno, ako se odlučiš za Filološki :) Tamo je takva situacija :)

  5. Pranke, kačio si slike na onoj zaključanoj temi koja je zaključana iz meni nejasnih razloga.

  6. O. Ma kakav Filološki, bežim odatle samo tako. Pa isto je i u srednjoj, u principu.
    Jok, ja pucam na FPN, odeljenje međunarodnih odnosa, mada cenim da ću preko grane... :)

  7. A jezike znaš... U pravu si, nije ti to loša ideja :)) Ništa, srećno sa tim ruskim onda! :)

  8. Pa, da, meni je ruski glavni jezik. :)
    Hvala t' puno. :)

    Jeb'o te, Dabe, kako se toga seti dete mu...

  9. primili i mene i buraza mog da popisujemo stanovništvo fak jea! 22K, moje ste!

  10. OOOOOOOOOOOOOOOOOOO ajde sad da nas popisuješ kao Radeiste :D

  11. lolol, a zamisli, čak nismo imali nikakve veze ololol!

  12. Mojne navaren da ti se od jedne babe čine dva zmaja :D

  13. 22 'иљаде плаћају?

  14. 22 iljadarke:)

    Dube, drukše ne mogu, moram navaren to da radim, inače ću se smoriti ko kuće:)

  15. Nisam znala, hvala :) Jao, a je l' popisuješ i živuljke, krave, ovce, kučiće, mačiće i to?

  16. FMN, valjda samo ljude hahah, možda još i kučiće samo:)

  17. Ja sve nešto mislim da se i to popisuje, onako đuture :) I ljudi i životinje i imovina... Možda grešim :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.